inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-35% na obrazy i fototapety Oferta ważna do 30.05.2022 Zobacz

Obraz na szkle Strumień relaksu [Glass] Nr 92876

Obraz na szkle Strumień relaksu [Glass] Nr 92876

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Grafika na szkle akrylowym "Strumień relaksu [Glass]"

Grafika na szkle akrylowym "Strumień relaksu [Glass]" złożony jest z 1 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak rośliny, woda, kamień, zen oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Strumień relaksu [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób udekorują dowolne pomieszczenie. Grafika na szkle akrylowym "Strumień relaksu [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Strumień relaksu [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Strumień relaksu [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Grafika na szkle akrylowym "Strumień relaksu [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba ścienna. Oryginalny, pełen kolorów wzór "Strumień relaksu [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Strumień relaksu [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością