inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na wybrane produkty Oferta ważna do 07.12.2023 zobacz

Obraz na szkle Sweet Muffins [Glass] Nr 92730

Obraz na szkle Sweet Muffins [Glass] Nr 92730

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nadruk na szkle akrylowym "Sweet Muffins [Glass]"

Nadruk na szkle akrylowym "Sweet Muffins [Glass]" składa się z 3 części i wykorzystuje takie motywy jak kolorowy, kuchnia, jedzenie, obrazy na szkle akrylowym oraz tryptyk. Obraz na akrylu "Sweet Muffins [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób upiększą każde pomieszczenie. Nadruk na szkle akrylowym "Sweet Muffins [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Sweet Muffins [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Sweet Muffins [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Nadruk na szkle akrylowym "Sweet Muffins [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Ciekawy, pełen kolorów wzór "Sweet Muffins [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Sweet Muffins [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością