inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 23.05.2022 Zobacz

Obraz na szkle Szkło i kryształy (1-częściowy) wąski beżowy [Glass] Nr 107389

Obraz na szkle Szkło i kryształy (1-częściowy) wąski beżowy [Glass] Nr 107389

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Obraz na szkle akrylowym "Szkło i kryształy (1-częściowy) wąski beżowy [Glass]"

Obraz na szkle akrylowym "Szkło i kryształy (1-częściowy) wąski beżowy [Glass]" składa się z 1 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak abstrakcja, nowoczesny, tekstura, blask, beżowy, kryształy, szkło oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Szkło i kryształy (1-częściowy) wąski beżowy [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób upiększą dowolne wnętrze. Obraz na szkle akrylowym "Szkło i kryształy (1-częściowy) wąski beżowy [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Szkło i kryształy (1-częściowy) wąski beżowy [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Szkło i kryształy (1-częściowy) wąski beżowy [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Obraz na szkle akrylowym "Szkło i kryształy (1-częściowy) wąski beżowy [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja na ścianę. Wyjątkowy, pełen kolorów wzór "Szkło i kryształy (1-częściowy) wąski beżowy [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Szkło i kryształy (1-częściowy) wąski beżowy [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością