inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 26.09.2023 zobacz

Obraz na szkle Zielona magia [Glass] Nr 94223

Obraz na szkle Zielona magia [Glass] Nr 94223

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na szkle akrylowym "Zielona magia [Glass]"

Obraz na szkle akrylowym "Zielona magia [Glass]" składa się z 1 części i wykorzystuje takie motywy jak natura, rośliny, drzewa, krajobraz, las, blask, słońce, zielony oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na szkle akrylowym "Zielona magia [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób udekorują każdą przestrzeń. Obraz na szkle akrylowym "Zielona magia [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Zielona magia [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Zielona magia [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Obraz na szkle akrylowym "Zielona magia [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Ciekawy, kolorowy wzór "Zielona magia [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Zielona magia [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością