inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
Promocje do -50% DESIGN SALE zobacz

Obraz na szkle Złote podróże [Glass] Nr 92836

Obraz na szkle Złote podróże [Glass] Nr 92836

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Druk na szkle akrylowym "Złote podróże [Glass]"

Druk na szkle akrylowym "Złote podróże [Glass]" składa się z 3 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak mapy, świat, kontynenty, retro, kompas, tryptyk oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Złote podróże [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób upiększą każdą przestrzeń. Druk na szkle akrylowym "Złote podróże [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Złote podróże [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Złote podróże [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Druk na szkle akrylowym "Złote podróże [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Wyjątkowy, pełen kolorów wzór "Złote podróże [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Złote podróże [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością