-50%na fototapety
koniec promocji za:
days day : :
-28% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 24.06.2019 ] zobacz

Obrazy - ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

Nasza kolekcja obrazów to ponad 12028 wzorów o różnej tematyce. Znajdziesz tu oryginalne obrazy abstrakcyjne, kwiatowe kompozycje, klasyczne pejzaże, stylowe portrety, kolorowe obrazy dla dzieci oraz wiele innych, ciekawych wzorów. Miłośnicy nowoczesnego stylu znajdą w naszej galerii wydruki i zdjęcia miast na płótnie, natomiast zwolenników klasycznego piękna zachwycą inspirujące obrazy ręcznie malowane oraz reprodukcje. Podział na kategorie tematyczne ułatwi Ci znalezienie idealnego obrazu do salonu, kuchni lub biura. Intensywne barwy naszych obrazów na płótnie ożywią twoje wnętrze, natomiast bogata faktura malarstwa akrylowego wprowadzi do niego subtelną dynamikę. Ponadto, każdy wzór dostępny jest w kilku wariantach - jako wydruk na płótnie, obraz ręcznie malowany (obraz akrylowy) a także wydruk premium print. Wybierz technikę idealną dla siebie i ciesz się piękną dekoracją ścienną w swoim mieszkaniu.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy na płótnie dla Twojego domu

Urządzasz wymarzony dom? Brakuje ci pomysłu na wykończenie go ze smakiem? A może już go masz i teraz stoisz przed pustą ścianą, zastanawiając się, czy pasują na nią reprodukcje czy pejzaże, obrazy akrylowe ręcznie malowane czy zdjęcia na płótnie? Spokojnie, znalezienie dekoracji na ścianę nie musi wiązać się z bólem głowy i wyrzeczeniami. Postaw na obrazy, a zobaczysz, że okażą się perfekcyjnym zwieńczeniem aranżacji. Do kuchni polecamy martwą naturę w smakowitych, ciepłych kolorach lub obrazy kwiatów. Do salonu idealne będą obrazy ręcznie malowane, a dla sypialni najlepsze będą romantyczne pejzaże miejskie. Z kolei wydruki na płótnie wprowadzą do łazienki nutkę elegancji. Wreszcie dla małego mieszkania przeznaczone są tryptyki lub obrazy wieloczęściowe w jasnych, rozświetlających barwach. W galerii bimago znajdziesz taki obraz, który z przyjemnością powiesisz na swojej ścianie!

Obrazy ręcznie malowane - wyjątkowe dekoracje na ścianę

Obrazy ręcznie malowany w galerii bimago wykonywany jest przez absolwentów renomowanych szkół plastycznych. Wysoka jakość obrazów zapewniona jest dzięki profesjonalnym farbom akrylowym, które cechują się intensywnymi barwami. Do pomalowania obrazu akrylowego nie używa się rozpuszczalników, dzięki czemu nie ma on charakterystycznego zapachu. Obrazy w galerii bimago są malowane na bawełnianym, włoskim płótnie. Cechuje się ono odpowiednią strukturą i najwyższą jakością. Zamówiony obraz jest ręcznie malowany na specjalne zamówienie, dlatego potrzeba nieco więcej czasu na jego stworzenie. Jednak warto poczekać, by zyskać oryginalną dekorację na ścianę. W galerii bimago można znaleźć obrazy ręcznie malowane z pejzażami, kwiatami lub zwierzętami. Wyrazistość kolorów oraz indywidualny charakter to cechy tych dekoracji ściennych. Na ścianie salonu, sypialni lub jadalni obrazy malowane ręcznie będą wyjątkowo się prezentować. Doświadczenie i umiejętności naszych malarzy zagwarantuje, że każdy z obrazów na płótnie będzie wiernie odwzorowywał wybrany przez Ciebie wzór.

Oryginalne wydruki na płótnie - nowoczesne dekoracje ścienne

Wydruk na płótnie w eleganckiej oprawie to modna dekoracja na ścianę salonu, sypialni lub jadalni. W galerii bimago znajdziesz kilka tysięcy wzorów o rozmaitej tematyce. Abstrakcje, zdjęcia na płótnie światowych metropolii, kwiaty lub dekoracje ścienne dedykowane do pokoju dziecka. Tak bogaty wybór sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wydruki na płótnie są dostępne w dwóch technikach. Pierwsza z nich to Premium Print - wydruk wzbogacany jest odpowiednim werniksem strukturalnym, dzięki któremu dekoracja zyskuje fakturę i połysk przypominający obrazy olejne. Drugą techniką jest wydruk na płótnie wykonywany na specjalnej, wielkoformatowej drukarce. Wysoka rozdzielczość sprawia, że na danym zdjęciu wszelkie detale będą znakomicie uchwycone. Dzięki temu technika ta dedykowana jest do pejzaży miejskich, zdjęć architektury oraz portretów. Obraz na płótnie może być wykonany w jednym z kilku rozmiarów. Dzięki temu ten sam wzór może być zarówno wielkoformatową, jak i mniejszą dekoracją ścienną. W wydrukach na płótnie krosno jest naciągane w taki sposób, by zakrywało jego boki. Taki obraz nie wymaga dodatkowej oprawy. Zapraszamy do bimago - gdzie można znaleźć zarówno obrazy nowoczesne, jak i reprodukcje arcydzieł malarstwa.

  • <%= message %>

Obrazy na płótnie – ręcznie malowane, drukowane na płótnie i reprodukcje

Liczba produktów w kategorii: 108

Filtry:

  1. Kolor: sepia
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Obraz nowoczesny Dmuchawce i rosa

Obraz na płótnie "Dmuchawce i rosa"

Cena od: 166,32 zł 119,72 zł
Fotografia na płótnie Oniryczy Paryż - sepia

Obraz na płótnie "Oniryczy Paryż - sepia"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Fotografia na płótnie NYC - night tales

Obraz na płótnie "NYC - night tales"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Zdjęcie na płótnie Nowy York - wieczór

Obraz na płótnie "Nowy York - wieczór"

Cena od: 166,32 zł 119,72 zł
Fotografia na płótnie Paryż we mgle

Obraz na płótnie "Paryż we mgle"

Cena od: 113,48 zł 81,68 zł
Obraz nowoczesny Europejskie stolice

Obraz na płótnie "Europejskie stolice"

Cena od: 149,32 zł 107,48 zł
Obraz dekoracyjny Letni wiatr

Obraz na płótnie "Letni wiatr"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Obraz dekoracyjny Zabytkowy samochód

Obraz na płótnie "Zabytkowy samochód"

Cena od: 84,52 zł 60,84 zł
Obraz współczesny Pokerowa noc - sepia

Obraz na płótnie "Pokerowa noc - sepia"

Cena od: 216,04 zł 155,52 zł
Obraz nowoczesny Stylowy gramofon

Obraz na płótnie "Stylowy gramofon"

Cena od: 166,32 zł 119,72 zł
Obraz nowoczesny Gitarzysta

Obraz na płótnie "Gitarzysta"

Cena od: 166,32 zł 119,72 zł
Obraz nowoczesny Magiczny dźwięk gitary

Obraz na płótnie "Magiczny dźwięk gitary"

Cena od: 166,32 zł 119,72 zł
Obraz na ścianę Dźwięk klarnetu

Obraz na płótnie "Dźwięk klarnetu "

Cena od: 216,04 zł 155,52 zł
Obraz nowoczesny Klarnet i nuty

Obraz na płótnie "Klarnet i nuty"

Cena od: 209,16 zł 150,56 zł
Obraz nowoczesny Leśna bogini

Obraz na płótnie "Leśna bogini"

Cena od: 84,32 zł 60,68 zł
Obraz nowoczesny Diamentowa droga

Obraz na płótnie "Diamentowa droga"

Cena od: 216,04 zł 155,52 zł
Obraz nowoczesny Mgła nad sawanną

Obraz na płótnie "Mgła nad sawanną"

Cena od: 216,04 zł 155,52 zł
Obraz nowoczesny Chmury piasku

Obraz na płótnie "Chmury piasku"

Cena od: 216,04 zł 155,52 zł
Obraz współczesny Wędkarz na jeziorze

Obraz na płótnie "Wędkarz na jeziorze"

Cena od: 166,32 zł 119,72 zł
Obraz nowoczesny Dmuchawiec w sepii

Obraz na płótnie "Dmuchawiec w sepii"

Cena od: 206,20 zł 148,44 zł
Fotografia na płótnie Paryż - Wieża Eiffla

Obraz na płótnie "Paryż - Wieża Eiffla"

Cena od: 149,32 zł 107,48 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3