-27% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 13.07.2020 ] Zobacz

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Obrazy 3D - optycznie powiększające wnętrze

Liczba produktów w kategorii: 1

Filtry:

  1. Kolor: turkusowy
  2. Liczba części: 5
Obraz 3D Furia barw

Obraz na płótnie "Furia barw"

Cena od: 224,04 zł 163,52 zł

Obrazy 3d, czyli trójwymiarowe dekoracje na ścianę

Obrazy z efektem trójwymiarowości charakteryzują się takim sposobem przedstawienia motywu, który daje iluzję dalekiego horyzontu. Oglądając obraz 3D, odniesiesz wrażenie, że możesz włożyć dłoń do obrazu, przedostać się przez jego gładką powierzchnię i „zanurzyć” w świeżym powietrzu skąpanej w słońcu, tropikalnej plaży czy w cieniu romantycznej uliczki malowniczego miasteczka. Jeśli marzysz zatem o bardzo efektownej dekoracji, obrazy przestrzenne na pewno będą w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. W naszej kolekcji obrazów 3D oferujemy dekoracje idealne dla tych, którzy cenią najbardziej nowoczesne oblicze sztuki i nie boją się wykraczać poza schematy.

Wśród naszych obrazów trójwymiarowych znajdziesz rozmaite motywy, w różnych wersjach kolorystycznych. Nie brakuje tutaj modnych abstrakcji i kompozycji geometrycznych, które doskonale wpisują się w nowoczesne aranżacje. Ciekawym rozwiązaniem są obrazy 3D przedstawiające tajemnicze tunele, wiry i elementy architektoniczne. Możesz też postawić na przestrzenne krajobrazy. To tylko niektóre z naszych propozycji. Jeśli pociąga Cię świat 3D, odwiedź naszą kolekcję i sprawdź, jakie możliwości stwarzają obrazy trójwymiarowe.

Obrazy trójwymiarowe: pomysł na małe wnętrze i nie tylko

Obrazy 3D mają pewną ciekawą właściwość, ważną z praktycznego punktu widzenia: pozwalają na optyczne powiększenie przestrzeni. Z tego właśnie powodu stanowią dobre rozwiązanie w przypadku wnętrz o małej powierzchni, które wydają nam się nieraz klaustrofobiczne. Niebanalne kompozycje z efektem głębi zmienią naszą percepcję parametrów pokoju i uczynią Twoje wnętrze jedynym w swoim rodzaju. Warto pamiętać, że obrazy 3D nadają się różnych pomieszczeń, niezależnie od funkcji i przeznaczenia konkretnej przestrzeni. Sprawdzą się jako zaskakująca dekoracja do salonu czy innych pomieszczeń, w których przyjmujesz gości. Odpowiednio dobrany obraz 3D może upiększyć pokój młodzieżowy, salon czy kuchnię. Także biura i różnego rodzaju lokale usługowe – takie, jak kawiarnie czy restauracje, są miejscami, do których pasować będą dekoracje z ciekawym efektem wizualnym. Jeśli podobają Ci się dekoracje 3d, nie ograniczaj się do obrazów – zachęcamy Cię także do odwiedzenia naszej kolekcji fototapet 3D.