-35% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 01.03.2021

Obrazy abstrakcyjne

Obraz współczesny Szare kule
od
140,04 zł
215,48 zł
Obraz na płótnie Szare kule
Obraz dekoracyjny Inspiracje III
od
109,40 zł
168,36 zł
Obraz na płótnie Inspiracje III
Obraz Czerwony splash
od
110,68 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Czerwony splash
Obraz dekoracyjny Zwiewne listki
od
96,00 zł
147,72 zł
Obraz na płótnie Zwiewne listki
Obraz dekoracyjny Plan miasta
od
110,68 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Plan miasta
Obraz na ścianę Grafitowe trio
od
94,48 zł
145,36 zł
Obraz na płótnie Grafitowe trio
Obraz współczesny Tajemnice lasu
od
96,40 zł
148,32 zł
Obraz na płótnie Tajemnice lasu
Obraz 3D Sepiowa kropla
od
96,40 zł
148,32 zł
Obraz na płótnie Sepiowa kropla
Obraz nowoczesny Burza elektryczna
od
110,68 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Burza elektryczna
Obraz Lake of illusions
od
110,68 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Lake of illusions
Obraz Czerwień i biel
od
110,68 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Czerwień i biel
Obraz współczesny Smoky kiss
od
110,68 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Smoky kiss
Obraz nowoczesny Miasteczko nocą
od
109,32 zł
168,24 zł
Obraz na płótnie Miasteczko nocą
Obraz na ścianę Barwy nostalgii
od
109,92 zł
169,12 zł
Obraz na płótnie Barwy nostalgii
Obraz dekoracyjny Przyjaciel
od
109,16 zł
167,96 zł
Obraz na płótnie Przyjaciel
Obraz współczesny Tablice
od
157,80 zł
242,80 zł
Obraz na płótnie Tablice
Obraz współczesny Dotyk czasu
od
96,40 zł
148,32 zł
Obraz na płótnie Dotyk czasu
Obraz dekoracyjny Przemieszczenie
od
96,40 zł
148,32 zł
Obraz na płótnie Przemieszczenie
Obraz dekoracyjny Papuga
od
110,68 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Papuga
Obraz nowoczesny Kobiecy taniec
od
109,32 zł
168,24 zł
Obraz na płótnie Kobiecy taniec
Obraz na ścianę Iluzja
od
109,32 zł
168,24 zł
Obraz na płótnie Iluzja
Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

 • Pokaż więcej kolorów

  Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

 • Pokaż więcej części

  Ukryj dodatkowe części

Orientacja

Styl

 • Pokaż więcej styli

  Ukryj dodatkowe style

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 7
Sortuj

Sortuj według

Obrazy abstrakcyjne - malowane i drukowane na płótnie

Inspirowana sztuką nowoczesną kolekcja obrazów abstrakcyjnych pełna jest nowatorskich kompozycji, kontrastowych barw oraz inspirujących kształtów. Kategoria dedykowana jest dla miłośników nowoczesnych wnętrz, lubiących intensywne, kolorowe i ciekawe dekoracje ścienne. Geometryczne wzory, mnogość barwnych plam oraz dynamika - to wszystko sprawia, że obrazy abstrakcyjne cieszą się tak dużą popularnością. Szeroki wybór obrazów, poczynając od dynamicznych, wręcz krzykliwych wzorów, po stonowane i melancholijne kompozycje sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Delikatne, abstrakcyjne kwiaty czy też wariacje z motywem zwierzęcym - to wszystko można znaleźć wśród Obrazów Abstrakcji w bimago. Ponadto, każdy z motywów dostępny jest w różnych rozmiarach i układach, dzięki czemu dopasujesz go idealnie do wnętrza. Wydruk na płótnie jest wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne, dzięki temu z powodzeniem ozdobi Twoją kuchnię czy łazienkę. Z kolei obraz abstrakcja ręcznie malowany pozwoli cieszyć się oryginalną dekoracją ścienną. Wybierz jeden spośród 1000 obrazów abstrakcyjnych z naszej kolekcji.

czytaj więcej zwiń opis

Malarstwo abstrakcyjne - najwybitniejsi przedstawiciele i najsłynniejsze obrazy

Za prekursora abstrakcjonizmu uznaje się Wassily Kandinsky’ego, który poprzez Obraz “Pierwsza abstrakcja” zapoczątkował nowy rozdział w malarstwie. W tym samym czasie kilku artystów podążało ku odkrywaniu nowych form, odsłaniając zupełnie nowe oblicze sztuki. Dziś ujmujemy ich obrazy pod szyldem malarstwa abstrakcyjnego. Jednak kierunek ten ma wiele obliczy, z których każdy ma własny, niepowtarzalny styl. W obrazach abstrakcyjnych następuje dekonstrukcja obiektów, geometryzacja kształtów, odwrót od znanych schematów. Geometryczne i minimalistyczne formy to domena sztuki m.in. Kazimierza Malewicza i Aleksandra Rodczenko. Z kolei obrazy abstrakcyjne autorstwa Mondriana np. “Kompozycja z czerwonym” charakteryzują się prostymi, poziomymi i pionowymi liniami oraz podstawowymi kolorami. Zupełnie inne oblicze malarstwa abstrakcyjnego prezentuje sztuka Jacksona Pollocka. W swoich obrazach wykorzystał charakterystyczny sposób nakładania farby na płótno. Obrazy abstrakcyjne to kompozycje odkrywcze, oryginalne i prowokacyjne. W kolekcji bimago odkryjesz inspiracje najwybitniejszymi dziełami malarstwa abstrakcyjnego wykorzystanych do stworzenia nowoczesnych dekoracji ściennych.

Obrazy Abstrakcja - nowoczesne dekoracje ścienne

Modny, modernistyczny salon to dla wielu osób pokusa, by ograniczyć dodatki do absolutnego minimum. Tymczasem nowoczesny styl nie oznacza białych, sterylnych laboratoriów. To funkcjonalne, przestronne pomieszczenia, które na każdym kroku zaskakują formą. Jeśli cenisz umiar i naturalność – to właśnie znalazłeś dla siebie aranżację do salonu. A teraz rzuć okiem na obrazy abstrakcji w katalogu bimago. Widzisz te wszystkie wielkoformatowe, malowane geometryczne wzory w energetyzujących barwach? Wyobraź je sobie jako zwieńczenie prostego i otwartego wnętrza! To jest właśnie ta estetyka, której potrzebujesz. Obrazy abstrakcyjne zachwycają innowacyjnymi formami i wykorzystaniem na nowo dobrze znanych motywów z malarstwie. Obraz abstrakcji uzupełni nie tylko nowoczesny wystrój salonu, ale pozwoli z powodzeniem ozdobić inne pomieszczenia. Malarstwo abstrakcyjne, jak i zdjęcia na płótnie w bimago to wspaniała kolekcja dla osób szukających nowoczesnej a zarazem eleganckiej ozdoby do swojego mieszkania.

Abstrakcje na obrazach wieloczęściowych i tryptykach

Szukasz pomysłu na dekorację swojego mieszkania? Warto postawić na oryginalną, nowoczesną dekorację na ścianie. Obrazy abstrakcyjne na płótnie ręcznie malowane od bimago z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. W naszej kolekcji nie zabrakło obrazów o śmiałych, innowacyjnych kolorach - takimi są z pewnością wieloczęściowe dekoracje ścienne. Obrazy składające się z kilku części oraz tryptyki to dekoracja awangardowa, pozwalająca skomponować nietuzinkową ozdobę na ścianie. Obrazy abstrakcji w kilku częściach stwarzają zupełnie nowe możliwości aranżacyjne. Czarno białe obrazy na płótnie, malarstwo abstrakcyjne z motywami roślinnymi czy dekoracje przedstawiające postacie to tylko kilka propozycji z kolekcji bimago na dekorację wnętrza. W łazience lub kuchni, gdzie wilgoć nie pozwala na powieszenie tradycyjnych dekoracji ściennych, polecamy obrazy na szkle abstrakcja. Ponad 2700 wzorów, wśród których można znaleźć obrazy abstrakcyjne inspirujące się najnowszymi trendami. Sprawdź wyjątkową kolekcję bimago i wybierz obraz abstrakcyjny, który będzie oryginalną i nowoczesną ozdobą Twojego mieszkania.