-28% zniżki na wybrane obrazy koniec promocji za:
dni dzień : :

Nowoczesne - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Nowoczesne znajdziesz oryginalne dekoracje ścienne. Bogata oferta fotografii na płótnie Nowoczesne sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Nowoczesne to interesujący temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Nowoczesne zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów na płótnie Nowoczesne można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Nowoczesne to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Nowoczesne jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Nowoczesne, polecamy całą kolekcję Abstrakcje, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Nowoczesne do salonu, sypialni lub jadalni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Nowoczesne możesz zobaczyć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Nowoczesne nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób osiągniesz zamierzony efekt. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Nowoczesne jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Nowoczesne będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Nowoczesne sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Nowoczesne będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Abstrakcje bimago udekorujesz cały dom, dlatego gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Nowoczesne jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Nowoczesne to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Nowoczesne złożone z kilku fragmentów mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W sklepie bimago został podany jeden przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Nowoczesne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Abstrakcje jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Nowoczesne można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Poszczególne wzory w kolekcji Nowoczesne złożone są z segmentów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Nowoczesne w sklepie bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły niepowtarzalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Nowoczesne i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W sklepie bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów na ścianę. Kolekcja Nowoczesne to tylko jedna z wielu kategorii. Duża różnorodność motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Nowoczesne są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Abstrakcje to podobne inspiracje możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Ogromny wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Nowoczesne będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Nowoczesne, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Nowoczesne - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 13

Filtry:

  1. Ręcznie malowane: tak
  2. Kolor: srebrny