-27% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 13.07.2020 ] Zobacz

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Nowoczesne - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 952

Filtry:

  1. Orientacja: pozioma
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 20
Obraz dekoracyjny Three colors of nature

Obraz na płótnie "Three colors of nature"

Cena od: 145,36 zł 106,08 zł
Obraz współczesny Szare kule

Obraz na płótnie "Szare kule"

Cena od: 215,48 zł 157,28 zł
Obraz dekoracyjny Złota imaginacja

Obraz na płótnie "Złota imaginacja"

Cena od: 148,32 zł 108,24 zł
Obraz nowoczesny Gesty (3-częściowy)

Obraz na płótnie "Gesty (3-częściowy)"

Cena od: 148,32 zł 108,24 zł
Obraz nowoczesny Złote drzewo

Obraz na płótnie "Złote drzewo"

Cena od: 84,52 zł 61,68 zł
Obraz nowoczesny Srebrne cięcie

Obraz na płótnie "Srebrne cięcie"

Cena od: 224,04 zł 163,52 zł
Obraz współczesny Dedykacja

Obraz na płótnie "Dedykacja"

Cena od: 112,52 zł 82,12 zł
Obraz nowoczesny Eleganckie kształty

Obraz na płótnie "Eleganckie kształty"

Cena od: 145,36 zł 106,08 zł
Obraz dekoracyjny Crying sun

Obraz na płótnie "Crying sun"

Cena od: 112,52 zł 82,12 zł
Obraz na ścianę Pierwsza fala

Obraz na płótnie "Pierwsza fala"

Cena od: 113,48 zł 82,84 zł
Obraz dekoracyjny Portrety (kolekcja)

Obraz na płótnie "Portrety (kolekcja)"

Cena od: 148,32 zł 108,24 zł
Obraz dekoracyjny Czarny ocean

Obraz na płótnie "Czarny ocean"

Cena od: 112,52 zł 82,12 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 20

Nowoczesne - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Nowoczesne natrafisz na pomysłowe dekoracje ścienne. Szeroka oferta obrazów na płótnie Nowoczesne sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Nowoczesne to inspirujący temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Nowoczesne został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji nowoczesnych obrazów Nowoczesne można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Nowoczesne to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Nowoczesne jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów z łatwością można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Nowoczesne, polecamy całą kolekcję Abstrakcje, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Nowoczesne do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Nowoczesne możesz zobaczyć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Nowoczesne nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Nowoczesne jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Nowoczesne będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim domu. Kolekcja obrazów Nowoczesne sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Nowoczesne będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Abstrakcje bimago udekorujesz całe mieszkanie, z tego powodu serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Nowoczesne jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Nowoczesne to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Nowoczesne złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Nowoczesne. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Abstrakcje jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Nowoczesne można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Poszczególne wzory w kolekcji Nowoczesne złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Nowoczesne w bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Nowoczesne i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W bimago można znaleźć duży wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Nowoczesne to jedynie jedna z wielu kategorii. Duża różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Nowoczesne są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w pozostałych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Abstrakcje to podobne wzory możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszej galerii. Duży wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Nowoczesne będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Nowoczesne, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, nowoczesne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.