Zwierzęta - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Zwierzęta znajdziesz pomysłowe dekoracje ścienne. Szeroka oferta obrazów na płótnie Zwierzęta sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Zwierzęta to ciekawy temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Zwierzęta zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów Zwierzęta można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Zwierzęta to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Zwierzęta jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Zwierzęta, polecamy całą kolekcję Afrykańskie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Zwierzęta do sypialni, salonu lub gabinetu

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Zwierzęta możesz odnaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Zwierzęta nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Zwierzęta jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Zwierzęta będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim domu. Kolekcja obrazów Zwierzęta sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Zwierzęta będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Afrykańskie bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Zwierzęta jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Zwierzęta to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Zwierzęta złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Zwierzęta. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Afrykańskie jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Zwierzęta można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Zwierzęta złożone są z segmentów, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Zwierzęta w bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły niepowtarzalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Zwierzęta i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Zwierzęta to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Duże zróżnicowanie inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Zwierzęta są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w pozostałych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Afrykańskie to podobne motywy możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszej galerii. Ogromny wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Zwierzęta będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Zwierzęta, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Zwierzęta - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 99

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Obraz współczesny Ptaki nad sawanną

Obraz "Ptaki nad sawanną"

Cena od: 187,52 zł
Obraz nowoczesny Dzika Afryka

Obraz "Dzika Afryka"

Cena od: 187,52 zł
Obraz na ścianę Mglisty świt

Obraz "Mglisty świt"

Cena od: 278,52 zł
Obraz współczesny Król sawanny

Obraz "Król sawanny"

Cena od: 187,52 zł
Obraz na ścianę Zebry na sawannie

Obraz "Zebry na sawannie"

Cena od: 187,52 zł
Obraz nowoczesny Sen o Afryce

Obraz "Sen o Afryce"

Cena od: 106,60 zł
Obraz nowoczesny Afryka: słonie

Obraz "Afryka: słonie"

Cena od: 187,52 zł
Obraz na ścianę Przygoda w Afryce

Obraz "Przygoda w Afryce"

Cena od: 106,60 zł
Obraz dekoracyjny Sawanna

Obraz "Sawanna"

Cena od: 187,52 zł
Obraz nowoczesny Brązowe słonie

Obraz "Brązowe słonie"

Cena od: 187,52 zł
Obraz na ścianę Żyrafy i drzewa

Obraz "Żyrafy i drzewa"

Cena od: 278,52 zł
Obraz współczesny Tempo Afryki

Obraz "Tempo Afryki"

Cena od: 187,52 zł
Obraz na ścianę Chmury nad sawanną

Obraz "Chmury nad sawanną"

Cena od: 203,36 zł
Obraz dekoracyjny Afryka wieczorem

Obraz "Afryka wieczorem"

Cena od: 278,52 zł
Obraz współczesny Rodzina słoni

Obraz "Rodzina słoni"

Cena od: 106,60 zł
Obraz na ścianę Wierność

Obraz "Wierność"

Cena od: 187,52 zł
Obraz nowoczesny Przyjaciele

Obraz "Przyjaciele"

Cena od: 106,60 zł
Obraz na ścianę Stoik

Obraz "Stoik"

Cena od: 106,60 zł
Obraz nowoczesny Wieczorne safari

Obraz "Wieczorne safari"

Cena od: 133,56 zł
Obraz współczesny Zakochane słonie

Obraz "Zakochane słonie"

Cena od: 252,12 zł
Obraz dekoracyjny Cztery słonie

Obraz "Cztery słonie"

Cena od: 133,56 zł
Obraz współczesny Cętki

Obraz "Cętki"

Cena od: 133,56 zł
Obraz dekoracyjny Serce Afryki

Obraz "Serce Afryki"

Cena od: 187,52 zł
Obraz współczesny Gorące Safari

Obraz "Gorące Safari"

Cena od: 187,52 zł
Obraz na ścianę Senny poranek

Obraz "Senny poranek"

Cena od: 106,60 zł
Obraz dekoracyjny Oaza spokoju

Obraz "Oaza spokoju"

Cena od: 252,12 zł
Obraz dekoracyjny Czerwone niebo

Obraz "Czerwone niebo"

Cena od: 252,12 zł
Obraz dekoracyjny Tęsknota

Obraz "Tęsknota"

Cena od: 252,12 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3