inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Obrazy art deco

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
Obrazy art deco to dekoracje, które doskonale podkreślają luksusowy charakter wnętrza! Odnajdują się wszędzie tam, gdzie kunszt spotyka się z wytwornością. Wśród dekoracji znaleźć można przede wszystkim motywy utrzymane w czarno-złotej kolorystyce, które idealnie sprawdzą się w przestronnych salonach art deco. Obraz art deco z kolekcji bimago to efektowne wzory geometryczne, które jednocześnie zachwycają i intrygują. Wyjątkowe obrazy trzyczęściowe czyli tryptyki z botanicznymi motywami, które wprowadzają przytulny klimat do wnętrza!

Obraz art deco

Dobierając dodatki do wnętrza, warto postawić na obrazy art deco. To dekoracje nawiązujące do stylu powstałego w pierwszej połowie XX wieku we Francji, w okresie dwudziestolecia międzywojennego. Znajdziesz je na naszej stronie. Każdy oferowany przez bimago obraz art deco zachwyca oryginalną stylistyką i formą. Sztuka art deco czerpie inspirację z codzienności, co widać na obrazach prezentujących pejzaże, martwą naturę czy sceny z życia. Nie jest to jednak jedyna dziedzina pozostająca w kręgu zainteresowań twórców. Art deco obrazy nawiązują też do kultury społecznej i przemysłowej. Dekoracje te łączą styl modernistyczny z artystyczną nutą i bogactwem. W wielu przypadkach obrazy w stylu art deco mają geometryczne zdobienia. Wyraziste ornamenty to coś, co wyróżnia tego typu dodatki. Sprawdź naszą ofertę i wybierz obraz w stylu art deco idealnie pasujący do wystroju Twojego domu lub mieszkania.


 

Art deco obrazy

Jakie art deco obrazy znajdziesz w naszym sklepie? Do wyboru masz dekoracje o różnych wymiarach. To oznacza, że łatwo odszukasz art deco obraz dopasowany wielkością do miejsca, w którym chcesz go zawiesić. Dekoracje te różnią się także techniką wykonania. W ofercie mamy obrazy art deco w formie wydruku na płótnie, wydruku Premium i obrazu akustycznego. Malarstwo art deco zachwyca nietuzinkowym charakterem, dlatego nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzisiejsi artyści wciąż czerpią z niego inspirację. Każdy obraz art deco czymś się wyróżnia. Najbardziej charakterystycznymi elementami są geometryczne formy i linie. Dowodem na to, że art deco malarstwo wciąż pozostaje żywe, jest jego popularność w wielu wnętrzach. Wiele osób poszukuje dekoracji utrzymanych w tej stylistyce, aby przyozdobić nimi salon, sypialnię czy nawet kuchnię. Obrazy art deco wprowadzają do wnętrza niepowtarzalny charakter.