-30% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 08.03.2021

Lilie - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Obraz na ścianę Brązowe gracje
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Brązowe gracje
Obraz dekoracyjny Syreni śpiew
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Syreni śpiew
Obraz na ścianę Uwięziona lilia
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Uwięziona lilia
Obraz nowoczesny Różowa lilia
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Różowa lilia
Obraz nowoczesny Gwiezdny bukiet
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Gwiezdny bukiet
Obraz na ścianę Kwiatowa saga
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Kwiatowa saga
Obraz nowoczesny Złoty bukiet
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Złoty bukiet
Obraz dekoracyjny Zimowy bukiet
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Zimowy bukiet
Obraz współczesny Kwiaty bogini
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Kwiaty bogini
Obraz na ścianę Jesienna wróżka
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Jesienna wróżka
Obraz współczesny Lilium regale
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Lilium regale
Obraz dekoracyjny Lśniąca lilia
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Lśniąca lilia
Obraz dekoracyjny Różowe lilie
od
152,00 zł
217,16 zł
Obraz na płótnie Różowe lilie
Obraz nowoczesny Niewinność
od
152,00 zł
217,16 zł
Obraz na płótnie Niewinność
Obraz nowoczesny Marzenia i lilie
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Marzenia i lilie
Obraz na ścianę Lilie jak ze snu
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Lilie jak ze snu
Obraz na ścianę Fantazyjne lilie
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Fantazyjne lilie
Obraz nowoczesny Chłodne lilie
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Chłodne lilie
Obraz nowoczesny Wytworny taniec
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Wytworny taniec
Obraz nowoczesny Delikatne piękno
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Delikatne piękno
Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Sortuj

Sortuj według

Lilie - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Lilie odszukasz innowacyjne dekoracje ścienne. Urozmaicony wybór fotografii na płótnie Lilie sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Lilie to ciekawy temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Lilie został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów nowoczesnych Lilie można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Lilie to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Lilie jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dane zdjęcie dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Lilie, polecamy całą kolekcję Kwiaty, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Lilie do sypialni, salonu lub gabinetu

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Lilie możesz odnaleźć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Lilie nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Lilie jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Lilie będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Lilie sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także innych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Lilie będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Kwiaty bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Lilie jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Lilie to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Lilie złożone z wielu fragmentów mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W sklepie bimago został podany jeden przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Lilie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Kwiaty jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Lilie można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Lilie złożone są z segmentów, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Lilie w sklepie bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Lilie i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W sklepie bimago można znaleźć szeroki wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Lilie to jedynie jedna z wielu kategorii. Bogata różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Lilie są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w innych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Czarno-białe wzory, oryginalne Abstrakcje lub Kwiaty. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Kwiaty to podobne wzory możesz znaleźć w innych produktach w naszym sklepie. Ogromny wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Lilie uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Lilie, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.