-50% na fototapety Promocja ważna do 10.03.2021 Zobacz

Obrazy akty

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

 • Pokaż więcej kolorów

  Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

 • Pokaż więcej części

  Ukryj dodatkowe części

Orientacja

Styl

 • Pokaż więcej styli

  Ukryj dodatkowe style

 1. 1
 2. 2
Sortuj

Sortuj według

Obrazy do sypialni akty

Sypialnia standardowo jest pomieszczeniem, stworzonym do snu i wypoczynku, jednak miejsce to – nie bez podstaw - kojarzy się również z miłością, intymnością i bliskością. Obrazy typu akty to zatem idealna propozycja właśnie do tego wnętrza, ponieważ ich tematyka rozpala zmysły i pobudza wyobraźnię do działania. W ofercie bimago dostępne są obrazy-akty do sypialni utrzymane w różnej stylistyce, kolorystyce i formule, dzięki czemu każdy znajdzie tam coś dla siebie. Mogą to być malowane na płótnie wizerunki pary kochanków, akty damskie i męskie lub też nowoczesne abstrakcje, luźno nawiązujące do miłosnego tematu.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obraz akt para

Obraz typu akt najlepiej pasuje do sypialni, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawiesić go również w innym pomieszczeniu. Szczególnie, że wielu artystów ukazuje nagość w subtelnym wydaniu, podkreślając piękno nagiego ciała bez jakiejkolwiek wulgarności. Zmysłowy akt z parą w roli głównej lub obrazy na płótnie, inspirowane dziełami największych mistrzów malarstwa świetnie sprawdzą się nie tylko nad łóżkiem w sypialni, ale również w kobiecym buduarze, wielkomiejskim salonie, a nawet w biurze czy gabinecie.

Obrazy akty nowoczesne i czarno białe

W ofercie bimago znaleźć można obrazy-akty damskie i męskie młodych, współczesnych twórców, a także reprodukcje znanych i cenionych malarzy. W przypadku tych pierwszych prym wiodą nowoczesne propozycje, nierzadko ocierające się o abstrakcję, a także subtelne, czarno-białe obrazy, idealnie wpisujące się w minimalistyczne, monochromatyczne wnętrze. Ręcznie malowane na płótnie akty z pewnością dodadzą wnętrzom klasy i charakteru, przełamując nieco monopol zdjęć i grafik zdobiących ściany salonów, sypialni i pokojów gościnnych.