-27% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 13.07.2020 ] Zobacz

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Kobiety - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 23

Filtry:

  1. Typ: fotografia artystyczna
Obraz na ścianę Anioł

Obraz na płótnie "Anioł"

Cena od: 83,52 zł 60,96 zł
Obraz na ścianę Leśny kamuflaż

Obraz na płótnie "Leśny kamuflaż"

Cena od: 170,32 zł 124,32 zł
Obraz współczesny Breath of nature

Obraz na płótnie "Breath of nature"

Cena od: 224,04 zł 163,52 zł
Obraz dekoracyjny Florystka

Obraz na płótnie "Florystka"

Cena od: 170,32 zł 124,32 zł
Obraz nowoczesny Samozachwyt

Obraz na płótnie "Samozachwyt"

Cena od: 170,32 zł 124,32 zł
Obraz nowoczesny Leśna nimfa

Obraz na płótnie "Leśna nimfa"

Cena od: 170,32 zł 124,32 zł
Obraz nowoczesny Enigma

Obraz na płótnie "Enigma"

Cena od: 83,52 zł 60,96 zł
Obraz nowoczesny Leśna bogini

Obraz na płótnie "Leśna bogini"

Cena od: 84,32 zł 61,52 zł
Obraz nowoczesny Oko rysowane kredkami

Obraz na płótnie "Oko rysowane kredkami"

Cena od: 84,60 zł 61,72 zł
Obraz nowoczesny Zmysłowa arabeska

Obraz na płótnie "Zmysłowa arabeska"

Cena od: 84,60 zł 61,72 zł
Obraz na ścianę Spojrzenie

Obraz na płótnie "Spojrzenie"

Cena od: 84,32 zł 61,52 zł
Obraz nowoczesny Szczęśliwa dewiza

Obraz na płótnie "Szczęśliwa dewiza"

Cena od: 148,32 zł 108,24 zł
Obraz na ścianę Turkusowe oko

Obraz na płótnie "Turkusowe oko"

Cena od: 112,52 zł 82,12 zł
Obraz dekoracyjny Kobiece atrybuty

Obraz na płótnie "Kobiece atrybuty"

Cena od: 145,36 zł 106,08 zł
Obraz dekoracyjny Turkusowe oko

Obraz na płótnie "Turkusowe oko"

Cena od: 170,32 zł 124,32 zł
Obraz na ścianę Kobiece piękno

Obraz na płótnie "Kobiece piękno"

Cena od: 149,32 zł 109,00 zł
Obraz współczesny Kobiece nogi

Obraz na płótnie "Kobiece nogi"

Cena od: 112,52 zł 82,12 zł
Obraz nowoczesny Czerwone usta

Obraz na płótnie "Czerwone usta"

Cena od: 214,20 zł 156,36 zł
Obraz na ścianę Zaklęte w abstrakcji

Obraz na płótnie "Zaklęte w abstrakcji"

Cena od: 112,52 zł 82,12 zł
Obraz współczesny Marilyn Monroe

Obraz na płótnie "Marilyn Monroe"

Cena od: 112,52 zł 82,12 zł
Obraz nowoczesny Audrey Hepburn

Obraz na płótnie "Audrey Hepburn"

Cena od: 112,52 zł 82,12 zł

Kobiety - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Kobiety znajdziesz niezwykłe dekoracje na ścianę. Duży wybór fotografii na płótnie Kobiety sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Kobiety to ciekawy temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Kobiety został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji nowoczesnych obrazów Kobiety można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Kobiety to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Kobiety jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Kobiety, polecamy całą kolekcję Ludzie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Kobiety do sypialni, salonu lub gabinetu

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Kobiety możesz zobaczyć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Kobiety nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Kobiety jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Kobiety będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Kobiety sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale też pozostałych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Kobiety będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Ludzie bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Kobiety jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Kobiety to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Kobiety złożone z kilku części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W galerii bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Kobiety. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Ludzie jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Kobiety można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Poszczególne wzory w kolekcji Kobiety złożone są z segmentów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Kobiety w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Kobiety i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć duży wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Kobiety to jedynie jedna z wielu kategorii. Ogromny wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Kobiety są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Ludzie to podobne motywy możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszej galerii. Ogromny wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Kobiety będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Kobiety, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.