inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 26.02.2024

Obraz Moc jazdy - różowa grafika z postacią kobiety jadącej na desce idealny do pokoju dziewczynki lub nastolatki Nr 123354

Obraz Moc jazdy - różowa grafika z postacią kobiety jadącej na desce idealny do pokoju dziewczynki lub nastolatki Nr 123354

Gotowy obraz, naciągnięty na krosno
<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na płótnie "Moc jazdy - różowa grafika z postacią kobiety jadącej na desce idealny do pokoju dziewczynki lub nastolatki"

Obraz na płótnie "Moc jazdy - różowa grafika z postacią kobiety jadącej na desce idealny do pokoju dziewczynki lub nastolatki" to modna dekoracja, która z powodzeniem ozdobi Twoje mieszkanie. Niebanalny motyw wykorzystany w obrazie "Moc jazdy - różowa grafika z postacią kobiety jadącej na desce idealny do pokoju dziewczynki lub nastolatki" sprawi, że Twoje wnętrze zyska fascynującą dekorację. Oryginalna kompozycja przywodzi na myśl najsłynniejsze portrety. Jeśli szukasz sposobu na nieszablonową aranżację wnętrz, to wydruk "Moc jazdy - różowa grafika z postacią kobiety jadącej na desce idealny do pokoju dziewczynki lub nastolatki" z pewnością pomoże Tobie spełnić te potrzeby. Oryginalna forma i dominujący kolor, jakim jest różowy stanowią niesamowite połączenie dekoracyjne.

Obraz "Moc jazdy - różowa grafika z postacią kobiety jadącej na desce idealny do pokoju dziewczynki lub nastolatki" produkujemy w kilku rozmiarach oraz technice zwykłego wydruku lub druku na płótnie z autorską techniką Premium Print. Jeśli szukasz ciekawego obrazu z ludźmi lub modnego portretu, to polecamy zobaczyć całą kolekcję obrazów "Ludzie" w bimago. Szeroka oferta pozwoli znaleźć interesujący nas motyw. W tej kolekcji nie zabrakło pięknych postaci kobiet na obraz, niezwykłych portretów i odważnych aktów. Jeśli szukasz idealnej dekoracji do swojego pokoju, to obraz na płótnie z kolekcji znakomicie dopełni aranżacji pomieszczenia. Zachęcamy do obejrzenia nie tylko obrazu "Moc jazdy - różowa grafika z postacią kobiety jadącej na desce idealny do pokoju dziewczynki lub nastolatki" i kolekcji "Ludzie" ale również innych produktów ze sklepu bimago.

stworzone przez artystę
druk full HD
prawdziwe włoskie płótno
solidna drewniana konstrukcja
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na płótnie
Płótno: Włoskie, bawełniane, gramatura: 300 g/m²
Krosno: Sosnowe, grubość 2 cm lub krosno galeryjne 2,8 cm
Druk: UV, lateksowy
Wykończenie: Zadrukowane boki - nie potrzebujesz ramy
Opcjonalne dodatki do produktu: Gwoździe i haczyki