-25% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 06.07.2020 ] Zobacz

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Kuchnia - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 22

Filtry:

  1. Typ: malarstwo
Obraz na ścianę Siła koloru

Obraz na płótnie "Siła koloru"

Cena od: 83,52 zł 62,64 zł
Obraz współczesny Naczynia na stole

Obraz na płótnie "Naczynia na stole"

Cena od: 84,80 zł 63,56 zł
Obraz nowoczesny Kompozycja z kwiatami

Obraz na płótnie "Kompozycja z kwiatami"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz dekoracyjny Kawa z przyjaciółką

Obraz na płótnie "Kawa z przyjaciółką"

Cena od: 149,32 zł 111,96 zł
Obraz współczesny Kawiarnia

Obraz na płótnie "Kawiarnia"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz na ścianę Jabłecznik

Obraz na płótnie "Jabłecznik"

Cena od: 84,80 zł 63,56 zł
Obraz nowoczesny Wino czerwone

Obraz na płótnie "Wino czerwone"

Cena od: 112,52 zł 84,36 zł
Obraz na ścianę Kawa

Obraz na płótnie "Kawa"

Cena od: 84,80 zł 63,56 zł
Obraz dekoracyjny W kawiarni

Obraz na płótnie "W kawiarni"

Cena od: 83,52 zł 62,64 zł
Obraz współczesny Zbiory

Obraz na płótnie "Zbiory"

Cena od: 83,52 zł 62,64 zł
Obraz współczesny Wazy w stylu etno

Obraz na płótnie "Wazy w stylu etno"

Cena od: 83,52 zł 62,64 zł
Obraz nowoczesny Jabłka

Obraz na płótnie "Jabłka"

Cena od: 83,52 zł 62,64 zł
Obraz na ścianę Coffee and chocolate

Obraz na płótnie "Coffee and chocolate"

Cena od: 230,96 zł 173,20 zł
Obraz nowoczesny Poranna kawa

Obraz na płótnie "Poranna kawa"

Cena od: 230,96 zł 173,20 zł
Obraz dekoracyjny Złote butelki

Obraz na płótnie "Złote butelki"

Cena od: 219,12 zł 164,32 zł
Obraz współczesny Trzy papryki

Obraz na płótnie "Trzy papryki"

Cena od: 148,32 zł 111,24 zł
Obraz na ścianę Papryka

Obraz na płótnie "Papryka"

Cena od: 111,92 zł 83,92 zł
Obraz współczesny Papryka i groszek

Obraz na płótnie "Papryka i groszek"

Cena od: 168,56 zł 126,40 zł
Obraz nowoczesny Kolorowe naczynia

Obraz na płótnie "Kolorowe naczynia"

Cena od: 83,52 zł 62,64 zł
Obraz na ścianę Zastawa

Obraz na płótnie "Zastawa"

Cena od: 145,36 zł 109,00 zł

Kuchnia - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Kuchnia znajdziesz nieszablonowe dekoracje ścienne. Bogaty wybór wydruków na płótnie Kuchnia sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Kuchnia to interesujący temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Kuchnia zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów nowoczesnych Kuchnia można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Kuchnia to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Kuchnia jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Kuchnia, polecamy całą kolekcję Martwa natura, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Kuchnia do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Kuchnia możesz odnaleźć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Kuchnia nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Kuchnia jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Kuchnia będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Kuchnia sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także innych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Kuchnia będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Martwa natura bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Kuchnia jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Kuchnia to interesujące wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Kuchnia złożone z wielu fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W sklepie bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Kuchnia. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Martwa natura jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Kuchnia można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Wybrane wzory w kolekcji Kuchnia złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Kuchnia w sklepie bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Kuchnia i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W sklepie bimago można znaleźć duży wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Kuchnia to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Duże zróżnicowanie motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Kuchnia są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w innych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Martwa natura to podobne wzory możesz znaleźć w innych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Kuchnia będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Kuchnia, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, modne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.