-25% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 17.08.2020 ] Zobacz
-28% na obrazy i fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Muzyka - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 18

Obraz dekoracyjny Guitar Hero

Obraz na płótnie "Guitar Hero"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz na ścianę Dźwięk skrzypiec

Obraz na płótnie "Dźwięk skrzypiec"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz nowoczesny Magiczny dźwięk gitary

Obraz na płótnie "Magiczny dźwięk gitary"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz nowoczesny Jazz w komiksie

Obraz na płótnie "Jazz w komiksie"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz nowoczesny Czerwona gitara

Obraz na płótnie "Czerwona gitara"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz nowoczesny Jazzowe granie - NYC

Obraz na płótnie "Jazzowe granie - NYC"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz współczesny Muzyk jazzowy

Obraz na płótnie "Muzyk jazzowy"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz nowoczesny Recital

Obraz na płótnie "Recital"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz nowoczesny Elektryczne gitary

Obraz na płótnie "Elektryczne gitary"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz współczesny Trąbeczki

Obraz na płótnie "Trąbeczki"

Cena od: 112,52 zł 84,36 zł
Obraz dekoracyjny Dźwięki muzyki

Obraz na płótnie "Dźwięki muzyki"

Cena od: 83,52 zł 62,64 zł
Obraz na ścianę Muzyka kolorów

Obraz na płótnie "Muzyka kolorów"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz współczesny Saksofon i skrzypce

Obraz na płótnie "Saksofon i skrzypce"

Cena od: 83,52 zł 62,64 zł
Obraz współczesny Skrzypce w złocie

Obraz na płótnie "Skrzypce w złocie"

Cena od: 213,24 zł 159,92 zł
Obraz dekoracyjny Nuty

Obraz na płótnie "Nuty"

Cena od: 359,84 zł 269,88 zł
Obraz na ścianę Muzyka skrzypiec

Obraz na płótnie "Muzyka skrzypiec"

Cena od: 147,72 zł 110,76 zł
Obraz nowoczesny Złote skrzypce

Obraz na płótnie "Złote skrzypce"

Cena od: 145,36 zł 109,00 zł
Obraz nowoczesny Orkiestra

Obraz na płótnie "Orkiestra"

Cena od: 219,12 zł 164,32 zł

Muzyka - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Muzyka znajdziesz innowacyjne dekoracje ścienne. Bogata oferta fotografii na płótnie Muzyka sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Muzyka to ciekawy temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Muzyka został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji obrazów nowoczesnych Muzyka można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Muzyka to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Muzyka jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Muzyka, polecamy całą kolekcję Martwa natura, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Muzyka do sypialni, salonu lub gabinetu

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Muzyka możesz odnaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Muzyka nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Muzyka jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Muzyka będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim domu. Kolekcja obrazów Muzyka sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także innych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Muzyka będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Martwa natura bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Muzyka jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Muzyka to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Muzyka złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W sklepie bimago został podany został przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Muzyka. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Martwa natura jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Muzyka można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Poszczególne wzory w kolekcji Muzyka złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Muzyka w sklepie bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Muzyka i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W sklepie bimago można znaleźć spory wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Muzyka to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Bogata różnorodność motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Muzyka są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w innych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Martwa natura to podobne inspiracje możesz znaleźć w innych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Muzyka będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Muzyka, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.