-45%na fototapety
koniec promocji za:
days day : :
-24% na obrazy [ Promocja trwa do 21.10.2019 ] zobacz

Muzyka - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Muzyka odszukasz oryginalne dekoracje na ścianę. Urozmaicony wybór wydruków na płótnie Muzyka sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Muzyka to inspirujący temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Muzyka został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji obrazów nowoczesnych Muzyka można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Muzyka to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Muzyka jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów z łatwością można dany obraz dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Muzyka, polecamy całą kolekcję Martwa natura, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Muzyka do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Muzyka możesz znaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Muzyka nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób osiągniesz zamierzony efekt. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Muzyka jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Muzyka będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Muzyka sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Muzyka będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Martwa natura bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Muzyka jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Muzyka to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Muzyka złożone z kilku części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji Muzyka. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Martwa natura jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Muzyka można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Wybrane wzory w kolekcji Muzyka złożone są z segmentów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Muzyka w bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Muzyka i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Muzyka to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Szeroki wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Muzyka są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w pozostałych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Martwa natura to podobne motywy możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Duży wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Muzyka uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Muzyka, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, modne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Muzyka - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 18

Obraz dekoracyjny Guitar Hero

Obraz na płótnie "Guitar Hero"

Cena od: 170,32 zł 129,44 zł
Obraz na ścianę Dźwięk skrzypiec

Obraz na płótnie "Dźwięk skrzypiec"

Cena od: 170,32 zł 129,44 zł
Obraz nowoczesny Magiczny dźwięk gitary

Obraz na płótnie "Magiczny dźwięk gitary"

Cena od: 170,32 zł 129,44 zł
Obraz nowoczesny Jazz w komiksie

Obraz na płótnie "Jazz w komiksie"

Cena od: 224,04 zł 170,24 zł
Obraz nowoczesny Czerwona gitara

Obraz na płótnie "Czerwona gitara"

Cena od: 170,32 zł 129,44 zł
Obraz nowoczesny Jazzowe granie - NYC

Obraz na płótnie "Jazzowe granie - NYC"

Cena od: 224,04 zł 170,24 zł
Obraz współczesny Muzyk jazzowy

Obraz na płótnie "Muzyk jazzowy"

Cena od: 170,32 zł 129,44 zł
Obraz nowoczesny Recital

Obraz na płótnie "Recital"

Cena od: 170,32 zł 129,44 zł
Obraz nowoczesny Elektryczne gitary

Obraz na płótnie "Elektryczne gitary"

Cena od: 170,32 zł 129,44 zł
Obraz współczesny Trąbeczki

Obraz na płótnie "Trąbeczki"

Cena od: 112,52 zł 85,48 zł
Obraz dekoracyjny Dźwięki muzyki

Obraz na płótnie "Dźwięki muzyki"

Cena od: 83,52 zł 63,44 zł
Obraz na ścianę Muzyka kolorów

Obraz na płótnie "Muzyka kolorów"

Cena od: 170,32 zł 129,44 zł
Obraz współczesny Saksofon i skrzypce

Obraz na płótnie "Saksofon i skrzypce"

Cena od: 83,52 zł 63,44 zł
Obraz współczesny Skrzypce w złocie

Obraz na płótnie "Skrzypce w złocie"

Cena od: 213,24 zł 162,04 zł
Obraz dekoracyjny Nuty

Obraz na płótnie "Nuty"

Cena od: 359,84 zł 273,44 zł
Obraz na ścianę Muzyka skrzypiec

Obraz na płótnie "Muzyka skrzypiec"

Cena od: 147,72 zł 112,24 zł
Obraz nowoczesny Złote skrzypce

Obraz na płótnie "Złote skrzypce"

Cena od: 145,36 zł 110,44 zł
Obraz nowoczesny Orkiestra

Obraz na płótnie "Orkiestra"

Cena od: 219,12 zł 166,52 zł