inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-50% na obrazy Promocja ważna do 17.08.2022

Obrazy muzyka, obrazy muzyczne i obraz inspirowany muzyką

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Muzyka jest obecna w życiu prawie każdego człowieka. Słuchanie ulubionych utworów lub komponowanie własnych, poznawanie nowych zespołów i związanych z nimi faktów – sposobów na obcowanie z tą dziedziną jest co niemiara! My połączyliśmy muzyczne motywy z oryginalnym pomysłem na dekorację ścienną, tworząc kolekcję obrazów muzycznych. Obrazy muzyka i obrazy muzyczne zmienią Twoją przestrzeń i podkreślą Twoje pasje. Motyw gitary, saksofonu, skrzypiec lub muzycy jazzowi – wśród obrazów muzycznych każdy znajdzie coś dla siebie!

Muzyka obrazy

Kto z nas nie kocha muzyki? Możemy różnić się pod względem ulubionego gatunku, wykonawcy czy preferowanych instrumentów, jednak większość ludzi uprzyjemnia sobie czas słuchając ukochanych utworów lub też komponując i grając własne melodie. Jeżeli muzyka jest waszą prawdziwą pasją i nie wyobrażacie sobie bez niej życia to pozwólcie jej zagościć również na ścianach waszych domów, wybierając obrazy z muzyką w roli głównej.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy muzyczne

Klasyka, rock, soul, blues, poezja śpiewana lub folk. Tak, jak prawdziwa muzyka zachwyca różnorodnością, tak muzyczne obrazy z oferty bimago zaskakują podejściem do tematu, kolorystyką i bogactwem wzorów i techniką wykonania. Znajdziecie tutaj zarówno portrety znanych piosenkarzy, jak i wizerunki całkowicie anonimowych artystów. Tańczące kobiety, wszelkiej maści instrumenty, pięciolinie z nutami, a także niesamowite, muzyczne abstrakcje. Bogactwo wzorów i barw sprawia, że wśród naszych propozycji każdy znajdzie taki obraz z muzyką, który wpisze się w jego gust, a także w charakter urządzanego wnętrza.

Obrazy o tematyce muzycznej

Muzyka, obrazy i projektowanie wnętrz to połączenie trzech artystycznych światów, które skazane jest na sukces. Obrazy o tematyce muzycznej idealnie wpisują się w klimat większości pomieszczeń, a także harmonizują z niemal każdym stylem aranżacyjnym – od klasyki, przez boho i country, aż po nowoczesność. Co ciekawe, ręcznie malowane na płótnie dekoracje to nie tylko sposób na zaprezentowanie we wnętrzach swoich pasji i upodobań, ale również na wprowadzenie do nich życia i dynamizmu. Dzięki nim nawet monochromatyczny salon i pastelowa sypialnia nabiorą nowego wymiaru, a pokój kochającego muzykę nastolatka lub domowy kącik multimedialny zyskają na szlachetności.