inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Obrazy baletnica

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz xxl Szpagat (szary) II [Large Format]
od
259,56 zł
432,60 zł
-40%
Obraz na płótnie Debiutantka
od
58,08 zł
96,84 zł
-40%
Obraz na płótnie Szkic postaci
od
58,08 zł
96,84 zł
-40%
Obraz na płótnie Baletnica
od
58,08 zł
96,84 zł
-40%
Szukasz zmysłowej dekoracji ściennej? Postaw na obrazy baletnica! Dekoracje te, ukazujące piękno kobiecego ciała i grację ruchów wniosą do Twojego pomieszczenia subtelny urok i nutkę tajemniczości. W naszej kolekcji znajdziesz między innymi czarno-biały obraz baletnicy, dekoracje z baletnicą robiącą szpagat, czy też obrazy przedstawiające tancerkę nad rzeką. Kompozycje baletnic na obrazach możesz wykorzystać na przykład w aranżacji salonu, sypialni lub szkole baletowej. Sprawdź naszą kolekcję i przekonaj się sama, jakie możliwości stwarzają obrazy z tancerkami baletu!

Obraz baletnica

Obrazy baletnica to eleganckie dekoracje, które wyrażają grację ruchów, piękno kobiecego ciała i emocje związane z tańcem. Umieszczone na ścianie, pozwalają one na stworzenie klimatu spokoju we wnętrzach i sprzyjają odzyskaniu równowagi psychicznej.
W kolekcji baletnica obrazów znajdziesz między innymi czarno-białe kompozycje z kobietami w różnych pozach oraz przedstawienia tancerek robiących szpagat na tle księżyca. Możesz postawić także na obraz baletnicy utrzymany w stylistyce line art. Miłośnikom i miłośniczkom sztuki wielkich mistrzów polecamy obraz „Klasa taneczna” inspirowany malarstwem Edgara Degasa. Artysta ten, zafascynowany był nie tylko postaciami tancerek, ale także atmosferą spektaklów teatralnych i poprzedzających je prób. Zamawiając obraz baletnica, możesz zdecydować się na wydruk na płótnie, wydruk Premium lub obraz akustyczny. Niektóre produkty dostępne są także jako obrazy ręcznie malowane.


Baletnice obraz

W jakich wnętrzach sprawdzi się baletnica obraz? Z pewnością warto umieścić je w widocznym miejscu w salonie. Baletnica obraz na płótnie przyciągnie wzrok Twoich gości, siedzących wygodnie w fotelu. Obrazy baletnica warto zestawić z innymi dekoracjami inspirowanymi baletem oraz figurkami tancerek. Dekoracje inspirowane tańcem można wykorzystać także do stworzenia niebanalnej dekoracji przedpokoju.
Obraz baletnica może być także ciekawym dodatkiem do pokoju młodej tancerki, który nada bardziej indywidualny charakter przestrzeni i pozwoli na podkreślenie pasji dziewczynki lub nastolatki. Jest rzeczą oczywistą, że baletnice obraz sprawdzi się w klubach tanecznych i szkołach baletowych.
Obrazy z baletnicą najlepiej pasować będą do wnętrz utrzymanych w stylu romantycznym, glamour i klasycznym, ale odpowiednio dobrany motyw nadawać się będzie także do bardziej nowoczesnych aranżacji. Sprawdź naszą kolekcję i wybierz obraz baletnicy, który przekonuje Cię najbardziej!