inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Obraz Jesień w parku (1-częściowy) szeroki Nr 127041

Gotowy obraz, naciągnięty na krosno
<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na płótnie "Jesień w parku (1-częściowy) szeroki"

Drzewa to cudowny temat obrazów, które można znaleźć w galerii bimago. W naszej kolekcji możesz znaleźć obraz na ścianę "Jesień w parku (1-częściowy) szeroki", który w twórczy sposób uchwycił piękno tego zakątka. Pejzaż "Jesień w parku (1-częściowy) szeroki" pozwoli Tobie cieszyć się czarującym widokiem przez cały czas a zachwycające kolory rozświetlą wnętrze Twojego salonu. Aranżacja z udziałem tego obrazu to perfekcyjny sposób na pokazanie swojej pasji, ukochanego miejsca lub wspomnień z wakacji. Pejzaż na obrazie "Jesień w parku (1-częściowy) szeroki" to atrakcyjna propozycja dla każdego kto uwielbia Drzewa oraz zachwycające miejsca na Ziemi.

Obraz "Jesień w parku (1-częściowy) szeroki" jest dostępny w kilkunastu rozmiarach. Dzięki wspaniałym barwom motyw Drzewa zarówno na mniejszym, jak i większym obrazie będzie zachwycająco wyglądać. Pejzaż to motyw uniwersalny, który pasuje do każdego rodzaju przestrzeni. Z tego powodu obraz na ścianę "Jesień w parku (1-częściowy) szeroki" może upiększyć nie tylko dom ale także biura, lokale usługowe czy gabinety.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Obrazy pejzaże Obrazy modernistyczne Obrazy futurystyczne Obrazy drzewa
logo

Michał

Przedstawiciel rocznika 80' urodzony w Wołominie. Z wykształcenia psycholog i grafik. Swoje prace tworzy przyklejając do obrazów wycinki z gazet i czasopism, a następnie nakładając na nie warstwę farb olejnych. Michał uwielbia wyraziste kształty, intensywne i nasycone kolory, które charakteryzują Jego malarstwo. Inspiracje czerpie z pop-artu i impresjonizmu.

Zobacz prace Michał
stworzone przez artystę
druk full HD
prawdziwe włoskie płótno
solidna drewniana konstrukcja
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na płótnie
Płótno: Włoskie, bawełniane, gramatura: 300 g/m²
Krosno: Sosnowe, grubość 2 cm lub krosno galeryjne 2,8 cm
Druk: UV, lateksowy
Wykończenie: Zadrukowane boki - nie potrzebujesz ramy
Opcjonalne dodatki do produktu: Gwoździe i haczyki