inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Oferta ważna do 24.01.2022

Pejzaż miejski - obrazy miasta i miasteczka

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Kolory miasta
od
64,72 zł
92,48 zł
Obraz na płótnie Miejski młyn
od
64,72 zł
92,48 zł
Obraz na płótnie Miasto ekspresji
od
173,52 zł
247,88 zł
Romantyczne śniadanie pod Wieżą Eiffla w Paryżu, szybki lunch w Nowym Jorku, aromatyczna kawa i deser we włoskiej kawiarence? Z obrazami bimago to możliwe! Dzięki obrazom z kolekcji Miasta i Miasteczka możesz codziennie rozkoszować się widokiem modernistycznych metropolii oraz małych urokliwych miasteczek. Obrazy na ścianę i pejzaż miejski to sposób, by odtworzyć klimat ulubionego miasta w Twoich czterech ścianach. Obrazy na płótnie, zapierające dech w piersiach współczesne fotografie, obrazy wieloczęściowe - co wybierasz?

Pejzaż miejski

Pejzaż miejski ma swoje stałe miejsce wśród najmodniejszych trendów malarskich i najchętniej wybieranych dekoracji. Obrazy miasteczka idealnie wpisują się bowiem zarówno w klimat domowych wnętrz, jak i przestrzeni komercyjnych, z hotelami, pensjonatami i kwaterami gościnnymi na czele. Olbrzymią zaletą dekoracji z tej kategorii jest jednak nie tylko uniwersalność ich zastosowań, ale również niezwykła różnorodność samych krajobrazów. Do wyboru są przecież obrazy, prezentujące malownicze, nadmorskie miasteczka, urokliwe zakamarki historycznych dzielnic największych miast, a także spektakularne panoramy współczesnych metropolii. Co więcej, nawet ten sam pejzaż miejski w malarstwie może zostać przedstawiony z zupełnie różnej perspektywy, w odmiennej kolorystyce czy też podczas innej pogody. W zależności od upodobań można wybrać więc Rzym w słoneczny lub deszczowy dzień, Paryż ukazany przez pryzmat dzielnicy artystycznej lub nowoczesnych wieżowców, a Nowy Jork widziany z lotu ptaka bądź jako minimalistyczny kontur Manhattanu.

Obrazy miasteczka

Pejzaż miejski na obrazie zawieszonym na centralnej ścianie pomieszczenia to znakomity sposób na stworzenie w nim wymarzonego klimatu i podkreślenie pozostałych elementów wyposażenia. Malowane akwarelami uliczki włoskich miast idealnie wpiszą się w romantyczne i klasyczne przestrzenie, gdzie świetnie będą współgrały z kwiecistymi tapetami, meblami z białego drewna i tapicerowanymi fotelami. Pejzaż miejski w malarstwie nowoczesnym, przypominającym realistyczne zdjęcie, świetnie sprawdzi się natomiast w pomieszczeniach o loftowym charakterze i minimalistycznych, czarno-białych wnętrzach. Szczególnie widowiskowy efekt osiągnąć można poprzez zawieszenie na ścianie miejskiego widoku w skali makro lub też zestawienie ze sobą kilku obrazów i stworzenie jedynej w swoim rodzaju galerii.