Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę

-30% na obrazy Promocja ważna do 27.10.2020

Obrazy w stylu skandynawskim

Liczba produktów w kategorii: 146

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Obraz na ścianę Burza myśli
od
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Burza myśli
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Obrazy skandynawskie: dekoracje ścienne w nowoczesnych aranżacjach

Styl skandynawski w aranżacji wnętrz cieszy się obecnie dużą popularnością. Jego wyróżnikami są funkcjonalność, prostota i minimalizm. We wnętrzach skandynawskich stawia się głównie na stonowane kolory i zastosowanie materiałów naturalnych. Jeśli podoba Ci się ten trend wnętrzarski, niekoniecznie musisz od razu urządzać całe pomieszczenie w stylu skandynawskim – możesz sięgnąć po ciekawe dodatki, jakimi są obrazy skandynawskie. W naszej kolekcji znajdziesz, między innymi, krajobrazy i inne motywy inspirowane otaczającą nas naturą, oraz dekoracje przedstawiające zwierzęta.

Oferowane przez nas obrazy na ścianę w stylu skandynawskim dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. W zależności od Twoich preferencji i oczekiwanego efektu, możesz postawić na eleganckie, czarno-białe motywy lub na dekoracje w nieco cieplejszych, spokojnych kolorach. W bogatej palecie propozycji zapewne bez problemu znajdziesz obraz odpowiadający Twoim preferencjom i pasujący do Twojego wnętrza.

Obrazy w stylu skandynawskim: przyjemne dodatki o uniwersalnym charakterze

Obrazy skandynawskie stwarzają ciekawe możliwości w zakresie aranżacji wnętrza. Dekoracje charakteryzujące się lekkimi wzorami i prostymi liniami, będą idealnie komponować się z nowoczesnymi meblami i naturalnymi tkaninami. Warto też pamiętać, że obrazy w stylu skandynawskim są cenione ze względu na ich uniwersalny charakter. Oznacza to, że możesz stosować je praktycznie w każdym wnętrzu, nie wywołując negatywnych kontrastów.

Skandynawskie obrazy sprawdzą się w przestrzeniach mieszkalnych i wnętrzach publicznych. Trzeba tylko wybrać odpowiedni motyw dekoracyjny. W przypadku najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w Twoim domu, ciekawym pomysłem mogą być obrazy skandynawskie z głową lwa, czarno-białym wilkiem czy jeleniem geometrycznym. Jeśli zależy Ci na eleganckim uzupełnieniu aranżacji biura, kawiarni czy restauracji, możesz postawić na krajobrazy w wersji czarno-białej. Niezależnie jednak od wybranego rozwiązania z proponowanej przez nas palety, obraz skandynawski z pewnością pozwoli na stworzenie w Twoich czterech ścianach przyjemnej, przytulnej atmosfery, sprzyjającej relaksowi. Odwiedź naszą kolekcję i przekonaj się, w jaki sposób obraz styl skandynawski może odmienić Twoją przestrzeń.