• <%= message %>

Obraz na płótnie "stones_and_orchid4"

Oryginalny kolorowy 1-częściowy obraz na ścianę stones_and_orchid4 z kategorii Obraz będzie idealnie pasował do każdego wnętrza. Aby Obraz stones_and_orchid4 uzyskał efekt głębokiej trójwymiarowości proponujemy wybrać krosno maxx (4 cm grubości) lub galeryjne (2,8 cm). W sekcji "Wybierz krosno" dowiesz się więcej o tym produkcie. Motywami przewodnimi nowoczesnego obrazu "stones_and_orchid4" są: [product_tags].

Zachęcamy do wyboru techniki Premium Print. Metoda ta doda obrazowi "stones_and_orchid4" zachwycający połysk i unikalną strukturę dzięki werniksowi strukturalnemu. Obraz stones_and_orchid4 na włoskim, artystycznym płótnie to sztuka tworzona na specjalne zamówienie. Obraz "stones_and_orchid4" to dekoracja idealna dla Twojego salonu, sypialni lub jadalni. Dzięki obrazowi "stones_and_orchid4" sztuka może zagościć w Twoim wnętrzu jeszcze dziś! Poszukujesz wyjątkowego prezentu na święta? Polecamy osobistą dedykację, która zostanie umieszczona z tyłu obrazu "stones_and_orchid4". Pamiątka na lata gwarantowana! Jeżeli nie możesz się zdecydować na konkretny obraz na płótnie, zachęcamy do zakupu karty podarunkowej. Dzięki takiemu prezentowi będziesz mieć pewność, że trafisz w gusta bliskiej Ci osoby.

Obraz nowoczesny Stones_and_orchid4

Produkt dostępny

Technika


Rozmiar (cm):

  Krosno malarskie


  <% var discountval = Math.round(100*(discountprice.replace(",",".") - price.replace(",",".") ))/100 %>
  Nr F15072685 Autor: © photographer28
  Technika: <%= techniqueLabel %> Zmień
  Krosno: <%= loomLabel %> Zmień
  Części: 1
  Akcesoria: brak Zmień
  Czas dostawy i Koszty wysyłki
  Cena: Cena zawiera VAT
  • 59,68 zł
  • <%- discountprice %>

  Dodaj akcesoria

  Haczyki
  Haczyki
  Metalowe haczyki ułatwiają precyzyjny montaż obrazu na ścianie. (Sugerujemy zakup 1 szt.)
  3,96 zł / szt.
  Gwoździe
  Gwoździe
  Wytrzymałe gwoździe to niezbędny element montażu obrazu. (Sugerujemy zakup 1 szt.)
  7,96 zł / szt.
  Druk UV
  Druk UV
  Technologia UV chroni obraz przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych i wilgoci, co sprawia, że kolory nie bledną i są bardziej trwałe.
  23,60 zł
  Express service
  Express service
  To usługa, która skraca czas realizacji zamówienia. Dzięki niej Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w trybie priorytetowym.
  39,60 zł