inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-15% na parawany Promocja ważna do 26.09.2022

Parawan pokojowy Fazy Księżyca - ozdobny motyw srebrnego globu w miesięcznym cyklu Nr 146153

Parawan pokojowy Fazy Księżyca - ozdobny motyw srebrnego globu w miesięcznym cyklu Nr 146153

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Parawan "Fazy Księżyca - ozdobny motyw srebrnego globu w miesięcznym cyklu"

Parawan "Fazy Księżyca - ozdobny motyw srebrnego globu w miesięcznym cyklu" to niezwykła dekoracja do nowoczesnych wnętrz. Wykonany z drewna i zadrukowany z obu stron parawan pokojowy "Fazy Księżyca - ozdobny motyw srebrnego globu w miesięcznym cyklu" doskonale będzie wyglądał w salonie, sypialni lub biurze. Dzięki swoim funkcjom, parawan pokojowy "Fazy Księżyca - ozdobny motyw srebrnego globu w miesięcznym cyklu" nie tylko wprowadzi podział przestrzeni ale również pomoże stworzyć we wnętrzu elegancką aranżację.

Parawan "Fazy Księżyca - ozdobny motyw srebrnego globu w miesięcznym cyklu" może być złożony z 3 lub 5 modułów, które połączone są metalowymi, obustronnymi zawiasami. Każda z części parawanu ma wymiar 45x172 cm i jest pokryta obustronnym nadrukiem. Dzięki temu parawan pokojowy "Fazy Księżyca - ozdobny motyw srebrnego globu w miesięcznym cyklu" jest bardzo ustawną i elegancką dekoracją, która będzie idealnie wyglądała zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i restauracji. Oddzielenie poczekalni od gabinetu, wydzielenie aneksu kuchennego od salonu, stworzenie garderoby w sypialni - pomysłów na to, jak wykorzystać parawan jest naprawdę dużo. Parawan "Fazy Księżyca - ozdobny motyw srebrnego globu w miesięcznym cyklu" to nowość w sklepie bimago. Zobacz całą kolekcję oryginalnych parawanów pokojowych w niskich cenach.

autorski design
druk full HD
wydruk UV safe
moc zastosowań

Informacje techniczne:

Materiał Flizelina o gramaturze 188 g/m²
Konstrukcja: Krosno poprzeczkowe, sosnowe, o grubości 1,5 cm
Zadruk: Jednostronny
Wymiary: 135 x 172 cm (parawany 3-skrzydłowe) lub 225 x 172 cm (parawany 5-skrzydłowe)
Liczba części / skrzydeł: 3 lub 5
Wymiary pojedynczej części: 45 x 172 cm
Dodatkowe elementy: Metalowe zawiasy na łączeniach, praktyczne nóżki zapewniające stabilność i chroniące przed zarysowaniem podłogi
Waga: 5,7 kg (parawany 3-skrzydłowe) lub 9,5 kg (parawany 5-skrzydłowe)
Montaż: Produkt gotowy do użytku bez dodatkowego montażu
Opcja składania: Tak