inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na fototapety Oferta ważna do 06.10.2022 zobacz

Parawan pokojowy Fototapeta - Brzegiem morza [Room Dividers] Nr 134073

Parawan pokojowy Fototapeta - Brzegiem morza [Room Dividers] Nr 134073

<%= shipping_time %>
z VAT

Parawan "Fototapeta - Brzegiem morza [Room Dividers]"

Parawan "Fototapeta - Brzegiem morza [Room Dividers]" to szczególna dekoracja do nowoczesnych wnętrz. Wykonany z drewna i zadrukowany z obu stron parawan "Fototapeta - Brzegiem morza [Room Dividers]" doskonale sprawdzi się w salonie kosmetycznym, fryzjerskim lub innym lokalu usługowym. Dzięki swoim funkcjom, parawan "Fototapeta - Brzegiem morza [Room Dividers]" nie tylko podzieli przestrzeń ale również pomoże stworzyć we wnętrzu elegancką aranżację.

Parawan "Fototapeta - Brzegiem morza [Room Dividers]" może być złożony z 3 lub 5 modułów, które połączone są metalowymi, obustronnymi zawiasami. Wymiary każdej z części wynoszą 45x172 cm, na tej powierzchni został naklejony nadruk na flizelinowym płótnie. Dzięki temu parawan "Fototapeta - Brzegiem morza [Room Dividers]" jest bardzo ustawną i stylową dekoracją, która będzie doskonale wyglądała zarówno w sypialni, jak i salonie. Oddzielenie poczekalni od gabinetu, wydzielenie aneksu kuchennego od salonu, stworzenie garderoby w sypialni - pomysłów na wykorzystanie parawanu jest naprawdę sporo. Parawan "Fototapeta - Brzegiem morza [Room Dividers]" to nowość w galerii bimago. Zobacz całą kolekcję eleganckich parawanów pokojowych w niskich cenach.

autorski design
druk full HD
wydruk UV safe
moc zastosowań

Informacje techniczne:

Materiał Flizelina o gramaturze 188 g/m²
Konstrukcja: Krosno poprzeczkowe, sosnowe, o grubości 1,5 cm
Zadruk: Jednostronny
Wymiary: 135 x 172 cm (parawany 3-skrzydłowe) lub 225 x 172 cm (parawany 5-skrzydłowe)
Liczba części / skrzydeł: 3 lub 5
Wymiary pojedynczej części: 45 x 172 cm
Dodatkowe elementy: Metalowe zawiasy na łączeniach, praktyczne nóżki zapewniające stabilność i chroniące przed zarysowaniem podłogi
Waga: 5,7 kg (parawany 3-skrzydłowe) lub 9,5 kg (parawany 5-skrzydłowe)
Montaż: Produkt gotowy do użytku bez dodatkowego montażu
Opcja składania: Tak