inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Parawan pokojowy Motyl (sepia) II [Room Dividers] Nr 132569

Parawan pokojowy Motyl (sepia) II [Room Dividers] Nr 132569

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Parawan pokojowy "Motyl (sepia) II [Room Dividers]"

Parawan pokojowy "Motyl (sepia) II [Room Dividers]" to szczególna dekoracja do nowoczesnych mieszkań. Wykonany z drewna i zadrukowany z obu stron parawan pokojowy "Motyl (sepia) II [Room Dividers]" idealnie będzie wyglądał w salonie, sypialni lub biurze. Dzięki swoim funkcjom, parawan pokojowy "Motyl (sepia) II [Room Dividers]" nie tylko podzieli przestrzeń ale również pomoże stworzyć we wnętrzu elegancką aranżację.

Parawan pokojowy "Motyl (sepia) II [Room Dividers]" może być złożony z 3 lub 5 segmentów, które połączone są metalowymi, obustronnymi zawiasami. Każda z części parawanu ma wymiar 45x172 cm i jest pokryta obustronnym nadrukiem. Dzięki temu parawan pokojowy "Motyl (sepia) II [Room Dividers]" jest bardzo ustawną i elegancką dekoracją, która będzie doskonale wyglądała zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i restauracji. Oddzielenie poczekalni od gabinetu, wydzielenie aneksu kuchennego od salonu, stworzenie garderoby w sypialni - inspiracji na to jak wykorzystać parawan jest naprawdę dużo. Parawan pokojowy "Motyl (sepia) II [Room Dividers]" to nowość w sklepie bimago. Zobacz całą kolekcję eleganckich parawanów pokojowych w atrakcyjnych cenach.

autorski design
druk full HD
wydruk UV safe
moc zastosowań
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał Flizelina o gramaturze 188 g/m²
Konstrukcja: Krosno poprzeczkowe, sosnowe, o grubości 1,5 cm
Zadruk: Jednostronny
Wymiary: 135 x 172 cm (parawany 3-skrzydłowe) lub 225 x 172 cm (parawany 5-skrzydłowe)
Liczba części / skrzydeł: 3 lub 5
Wymiary pojedynczej części: 45 x 172 cm
Dodatkowe elementy: Metalowe zawiasy na łączeniach, praktyczne nóżki zapewniające stabilność i chroniące przed zarysowaniem podłogi
Waga: 5,7 kg (parawany 3-skrzydłowe) lub 9,5 kg (parawany 5-skrzydłowe)
Montaż: Produkt gotowy do użytku bez dodatkowego montażu
Opcja składania: Tak