inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-25% na parawany Oferta ważna do 26.09.2023

Parawan pokojowy Nadmorskie wzgórza II [Room Dividers] Nr 95969

Parawan pokojowy Nadmorskie wzgórza II [Room Dividers] Nr 95969

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Parawan pokojowy "Nadmorskie wzgórza II [Room Dividers]"

Parawan pokojowy "Nadmorskie wzgórza II [Room Dividers]" to niezwykła dekoracja do nowoczesnych domów. Wykonany z drewna i zadrukowany z obu stron parawan ozdobny "Nadmorskie wzgórza II [Room Dividers]" doskonale sprawdzi się w domu, gabinecie lekarskim, restauracji czy salonie kosmetycznym. Dzięki swoim funkcjom, parawan ozdobny "Nadmorskie wzgórza II [Room Dividers]" nie tylko wprowadzi podział przestrzeni ale również pomoże stworzyć we wnętrzu stylową aranżację.

Parawan pokojowy "Nadmorskie wzgórza II [Room Dividers]" może być złożony z 3 lub 5 segmentów, które połączone są metalowymi, obustronnymi zawiasami. Wymiary każdej z części wynoszą 45x172 cm, na tej powierzchni został naklejony nadruk na flizelinowym płótnie. Dzięki temu parawan ozdobny "Nadmorskie wzgórza II [Room Dividers]" jest bardzo ustawną i elegancką dekoracją, która będzie idealnie wyglądała zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i restauracji. Oddzielenie poczekalni od gabinetu, wydzielenie aneksu kuchennego od salonu, stworzenie garderoby w sypialni - pomysłów na to, jak wykorzystać parawan jest naprawdę sporo. Parawan pokojowy "Nadmorskie wzgórza II [Room Dividers]" to nowość w sklepie bimago. Zachęcamy do obejrzenia całej kolekcji eleganckich parawanów pokojowych w niskich cenach.

autorski design
druk full HD
wydruk UV safe
moc zastosowań
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał Flizelina o gramaturze 188 g/m²
Konstrukcja: Krosno poprzeczkowe, sosnowe, o grubości 1,5 cm
Zadruk: Jednostronny
Wymiary: 135 x 172 cm (parawany 3-skrzydłowe) lub 225 x 172 cm (parawany 5-skrzydłowe)
Liczba części / skrzydeł: 3 lub 5
Wymiary pojedynczej części: 45 x 172 cm
Dodatkowe elementy: Metalowe zawiasy na łączeniach, praktyczne nóżki zapewniające stabilność i chroniące przed zarysowaniem podłogi
Waga: 5,7 kg (parawany 3-skrzydłowe) lub 9,5 kg (parawany 5-skrzydłowe)
Montaż: Produkt gotowy do użytku bez dodatkowego montażu
Opcja składania: Tak