inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-15% na parawany Promocja ważna do 04.12.2022

Parawan pokojowy Odlotowe paski [Room Dividers] Nr 132795

Parawan pokojowy Odlotowe paski [Room Dividers] Nr 132795

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Parawan pokojowy "Odlotowe paski [Room Dividers]"

Parawan pokojowy "Odlotowe paski [Room Dividers]" to oryginalna dekoracja do nowoczesnych domów. Wykonany z drewna i zadrukowany z obu stron parawan dekoracyjny "Odlotowe paski [Room Dividers]" doskonale będzie wyglądał w domu, gabinecie lekarskim, restauracji czy salonie kosmetycznym. Dzięki swoim funkcjom, parawan dekoracyjny "Odlotowe paski [Room Dividers]" nie tylko wprowadzi podział przestrzeni ale również pomoże stworzyć we wnętrzu elegancką aranżację.

Parawan pokojowy "Odlotowe paski [Room Dividers]" może być złożony z 3 lub 5 segmentów, które połączone są metalowymi, obustronnymi zawiasami. Każda z części parawanu ma wymiar 45x172 cm i jest pokryta obustronnym nadrukiem. Dzięki temu parawan dekoracyjny "Odlotowe paski [Room Dividers]" jest bardzo ustawną i stylową dekoracją, która będzie doskonale wyglądała zarówno w sypialni, jak i salonie. Oddzielenie poczekalni od gabinetu, wydzielenie aneksu kuchennego od salonu, stworzenie garderoby w sypialni - pomysłów na wykorzystanie parawanu jest naprawdę sporo. Parawan pokojowy "Odlotowe paski [Room Dividers]" to nowość w bimago. Zachęcamy do obejrzenia całej kolekcji eleganckich parawanów pokojowych w atrakcyjnych cenach.

autorski design
druk full HD
wydruk UV safe
moc zastosowań

Informacje techniczne:

Materiał Flizelina o gramaturze 188 g/m²
Konstrukcja: Krosno poprzeczkowe, sosnowe, o grubości 1,5 cm
Zadruk: Jednostronny
Wymiary: 135 x 172 cm (parawany 3-skrzydłowe) lub 225 x 172 cm (parawany 5-skrzydłowe)
Liczba części / skrzydeł: 3 lub 5
Wymiary pojedynczej części: 45 x 172 cm
Dodatkowe elementy: Metalowe zawiasy na łączeniach, praktyczne nóżki zapewniające stabilność i chroniące przed zarysowaniem podłogi
Waga: 5,7 kg (parawany 3-skrzydłowe) lub 9,5 kg (parawany 5-skrzydłowe)
Montaż: Produkt gotowy do użytku bez dodatkowego montażu
Opcja składania: Tak