inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na fototapety Oferta ważna do 23.03.2023 zobacz

Parawan pokojowy Rybi taniec II [Room Dividers] Nr 98224

Parawan pokojowy Rybi taniec II [Room Dividers] Nr 98224

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Parawan "Rybi taniec II [Room Dividers]"

Parawan "Rybi taniec II [Room Dividers]" to oryginalna dekoracja do nowoczesnych domów. Wykonany z drewna i zadrukowany z obu stron parawan dekoracyjny "Rybi taniec II [Room Dividers]" doskonale sprawdzi się w domu, gabinecie lekarskim, restauracji czy salonie kosmetycznym. Dzięki swoim funkcjom, parawan dekoracyjny "Rybi taniec II [Room Dividers]" nie tylko wprowadzi podział przestrzeni ale również pomoże stworzyć we wnętrzu elegancką aranżację.

Parawan "Rybi taniec II [Room Dividers]" może być złożony z 3 lub 5 segmentów, które połączone są metalowymi, obustronnymi zawiasami. Wymiary każdej z części wynoszą 45x172 cm, na tej powierzchni został naklejony nadruk na flizelinowym płótnie. Dzięki temu parawan dekoracyjny "Rybi taniec II [Room Dividers]" jest bardzo ustawną i elegancką dekoracją, która będzie doskonale wyglądała zarówno w salonie, jak i biurze lub lokalu usługowym. Oddzielenie poczekalni od gabinetu, wydzielenie aneksu kuchennego od salonu, stworzenie garderoby w sypialni - pomysłów na wykorzystanie parawanu jest naprawdę sporo. Parawan "Rybi taniec II [Room Dividers]" to nowość w galerii bimago. Zobacz całą kolekcję wyjątkowych parawanów pokojowych w atrakcyjnych cenach.

autorski design
druk full HD
wydruk UV safe
moc zastosowań

Informacje techniczne:

Materiał Flizelina o gramaturze 188 g/m²
Konstrukcja: Krosno poprzeczkowe, sosnowe, o grubości 1,5 cm
Zadruk: Jednostronny
Wymiary: 135 x 172 cm (parawany 3-skrzydłowe) lub 225 x 172 cm (parawany 5-skrzydłowe)
Liczba części / skrzydeł: 3 lub 5
Wymiary pojedynczej części: 45 x 172 cm
Dodatkowe elementy: Metalowe zawiasy na łączeniach, praktyczne nóżki zapewniające stabilność i chroniące przed zarysowaniem podłogi
Waga: 5,7 kg (parawany 3-skrzydłowe) lub 9,5 kg (parawany 5-skrzydłowe)
Montaż: Produkt gotowy do użytku bez dodatkowego montażu
Opcja składania: Tak