inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Parawany z funkcją tablicy korkowej

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

 • Pokaż więcej kolorów

  Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

 • Pokaż więcej styli

  Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 31
 5. 59

Parawan korkowy w mieszkaniu i biurze

Parawany korkowe są gotowe do użytkowania i nie wymagają montażu, dzięki czemu po rozpakowaniu można je szybko umieścić oraz przestawić w pożądanym miejscu w biurze lub w mieszkaniu. Ozdobny motyw sprawia, że oprócz funkcji oddzielenia przestrzeni, stanie się niebanalną dekoracją wnętrza. Parawan pod względem kolorystyki czy motywów można dopasować do tapety lub obrazów we wnętrzu. Warto podkreślić, że do wykonania naszych produktów użyto wysokiej jakości materiałów. Bezzapachowe, wodoodporne i nietoksyczne tworzywa będą z pewnością bezpieczne dla wszystkich domowników, również dla dzieci.

Czytaj więcej Zwiń opis

Parawany korkowe ozdobne

Parawany korkowe to wyjątkowy dodatek do domu czy mieszkania. Oddzielając od siebie poszczególne części pokoju, zapewnia prywatność domownikom, ale i pełni funkcję dekoracyjną. Parawan korkowy z ulubionym motywem dostosowanym do wystroju wnętrza sprawi, że każde pomieszczenie stanie się o wiele bardziej przytulne. Tego typu dodatek będzie także dobrym uzupełnieniem biura, gwarantując jego pracownikom spokój i prywatność. Poza tym to również po prostu duża tablica korkowa. Bez problemu przyczepisz do niego ważnego notatki czy zdjęcia, o których chcesz pamiętać. Jeśli szukasz podobnych produktów z funkcją tablicy korkowej, to polecamy nasze obrazy na korku z mapami świata i innymi ciekawymi motywami.

Ścianki ekspozycyjne

Parawany z funkcją tablicy korkowej mogą być również wykorzystane jako ścianki ekspozycyjne przy różnego rodzaju imprezach. Dzięki temu, że parawany są składane, można je wygodnie przenosić i przewozić a po złożeniu nie zajmują wiele miejsca. Przenośne ścianki ekspozycyjne można wielokrotnie wykorzystywać przy wystawach, ekspozycjach lub działaniach promocyjnych. W bimago można znaleźć parawany z tablicą korkową z nadrukowanym motywem, wśród oferowanych wzorów można znaleźć zarówno eleganckie, geometryczne i abstrakcyjne desenie, jak i kolorowe motywy kwiatowe, zwierzęce czy pejzaże. W ten sposób ścianka ekspozycyjna będzie odznaczała się ciekawym wyglądem. Nadruk na parawanie można dobrać do charakteru wystawy lub naszej działalności. Nasze produkty odznaczają się solidną, drewnianą konstrukcją, dlatego taka ścianka ekspozycyjna może stać w różnych pomieszczeniach publicznych, szkołach, gabinetach, sklepach czy restauracjach. Pomysłów na wykorzystanie parawanu jako ścianki ekspozycyjnej jest naprawdę sporo, a funkcjonalność i design są kolejnymi zaletami tego produktu.