inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na fototapety Oferta ważna do 29.09.2022 zobacz

Parawan pokojowy Żurawie nocą - biało-złote ptaki odlatujące na czarnym tle Nr 146003

Parawan pokojowy Żurawie nocą - biało-złote ptaki odlatujące na czarnym tle Nr 146003

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Parawan "Żurawie nocą - biało-złote ptaki odlatujące na czarnym tle"

Parawan "Żurawie nocą - biało-złote ptaki odlatujące na czarnym tle" to wyjątkowa dekoracja do nowoczesnych domów. Wykonany z drewna i zadrukowany z obu stron parawan dekoracyjny "Żurawie nocą - biało-złote ptaki odlatujące na czarnym tle" idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni lub biurze. Dzięki swoim funkcjom, parawan dekoracyjny "Żurawie nocą - biało-złote ptaki odlatujące na czarnym tle" nie tylko podzieli przestrzeń ale również pomoże stworzyć we wnętrzu niesamowitą aranżację.

Parawan "Żurawie nocą - biało-złote ptaki odlatujące na czarnym tle" może być złożony z 3 lub 5 modułów, które połączone są metalowymi, obustronnymi zawiasami. Wymiary każdej z części wynoszą 45x172 cm, na tej powierzchni został naklejony nadruk na flizelinowym płótnie. Dzięki temu parawan dekoracyjny "Żurawie nocą - biało-złote ptaki odlatujące na czarnym tle" jest bardzo ustawną i elegancką dekoracją, która będzie idealnie wyglądała zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i restauracji. Oddzielenie poczekalni od gabinetu, wydzielenie aneksu kuchennego od salonu, stworzenie garderoby w sypialni - inspiracji na to jak wykorzystać parawan jest naprawdę dużo. Parawan "Żurawie nocą - biało-złote ptaki odlatujące na czarnym tle" to nowość w sklepie bimago. Zachęcamy do obejrzenia całej kolekcji eleganckich parawanów pokojowych w atrakcyjnych cenach.

autorski design
druk full HD
wydruk UV safe
moc zastosowań

Informacje techniczne:

Materiał Flizelina o gramaturze 188 g/m²
Konstrukcja: Krosno poprzeczkowe, sosnowe, o grubości 1,5 cm
Zadruk: Jednostronny
Wymiary: 135 x 172 cm (parawany 3-skrzydłowe) lub 225 x 172 cm (parawany 5-skrzydłowe)
Liczba części / skrzydeł: 3 lub 5
Wymiary pojedynczej części: 45 x 172 cm
Dodatkowe elementy: Metalowe zawiasy na łączeniach, praktyczne nóżki zapewniające stabilność i chroniące przed zarysowaniem podłogi
Waga: 5,7 kg (parawany 3-skrzydłowe) lub 9,5 kg (parawany 5-skrzydłowe)
Montaż: Produkt gotowy do użytku bez dodatkowego montażu
Opcja składania: Tak