inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-15% na parawany Promocja ważna do 26.09.2022

Parawan pokojowy Żurawie nocą - złocisto-białe ptaki odlatujące na czarnym tle Nr 146004

Parawan pokojowy Żurawie nocą - złocisto-białe ptaki odlatujące na czarnym tle Nr 146004

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Parawan ozdobny "Żurawie nocą - złocisto-białe ptaki odlatujące na czarnym tle"

Parawan ozdobny "Żurawie nocą - złocisto-białe ptaki odlatujące na czarnym tle" to oryginalna dekoracja do nowoczesnych mieszkań. Wykonany z drewna i zadrukowany z obu stron parawan "Żurawie nocą - złocisto-białe ptaki odlatujące na czarnym tle" doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni lub biurze. Dzięki swoim funkcjom, parawan "Żurawie nocą - złocisto-białe ptaki odlatujące na czarnym tle" nie tylko podzieli przestrzeń ale również pomoże stworzyć we wnętrzu stylową aranżację.

Parawan ozdobny "Żurawie nocą - złocisto-białe ptaki odlatujące na czarnym tle" może być złożony z 3 lub 5 modułów, które połączone są metalowymi, obustronnymi zawiasami. Wymiary każdej z części wynoszą 45x172 cm, na tej powierzchni został naklejony nadruk na flizelinowym płótnie. Dzięki temu parawan "Żurawie nocą - złocisto-białe ptaki odlatujące na czarnym tle" jest bardzo ustawną i stylową dekoracją, która będzie doskonale wyglądała zarówno w salonie, jak i biurze lub lokalu usługowym. Oddzielenie poczekalni od gabinetu, wydzielenie aneksu kuchennego od salonu, stworzenie garderoby w sypialni - inspiracji na to jak wykorzystać parawan jest naprawdę sporo. Parawan ozdobny "Żurawie nocą - złocisto-białe ptaki odlatujące na czarnym tle" to nowość w bimago. Zachęcamy do obejrzenia całej kolekcji oryginalnych parawanów pokojowych w atrakcyjnych cenach.

autorski design
druk full HD
wydruk UV safe
moc zastosowań

Informacje techniczne:

Materiał Flizelina o gramaturze 188 g/m²
Konstrukcja: Krosno poprzeczkowe, sosnowe, o grubości 1,5 cm
Zadruk: Jednostronny
Wymiary: 135 x 172 cm (parawany 3-skrzydłowe) lub 225 x 172 cm (parawany 5-skrzydłowe)
Liczba części / skrzydeł: 3 lub 5
Wymiary pojedynczej części: 45 x 172 cm
Dodatkowe elementy: Metalowe zawiasy na łączeniach, praktyczne nóżki zapewniające stabilność i chroniące przed zarysowaniem podłogi
Waga: 5,7 kg (parawany 3-skrzydłowe) lub 9,5 kg (parawany 5-skrzydłowe)
Montaż: Produkt gotowy do użytku bez dodatkowego montażu
Opcja składania: Tak