• <%= message %>

Plakat zdobiony Kontynenty [Deco Poster - Gold]

#zostańwdomu - kupuj online!
więcej informacji

Wybierz typ plakatu


Rozmiar (cm):
Nr 127416 Autor: Celio Rossi
Akcesoria: brak Zmień
Czas dostawy i Koszty wysyłki
Cena: Cena zawiera VAT

Warianty produktu:

więcej Tagi: #mapy, #świat, #kontynenty, #złoty, zwiń

Czas dostawy

Plakaty
4 dni robocze

Koszty wysyłki

Nasze artykuły wysyłamy do różnych krajów europejskich za pośrednictwem najbardziej renomowanych firm kurierskich. Na terenie Polski za dostawę naszych paczek jest odpowiedzialny kurier UPS.

Plakat na ścianę "Kontynenty [Deco Poster - Gold]"

Plakat Kontynenty [Deco Poster - Gold] to oryginalna dekoracja ścienna każdego wnętrza. Występuje w wielu formatach i kombinacjach, dzięki czemu idealnie dopasujesz go do swoich potrzeb. Możesz wybrać plakat oprawiony w ramę lub bez ramy. Biały margines lub passe-partout pięknie wyeksponuje wybrany przez Ciebie motyw. Plakat w ramie jest gotowy do zawieszenia zaraz po rozpakowaniu - jest lekki i wyposażony w system mocowania, dzięki czemu szybko i łatwo zawiesisz go na ścianie.

Plakat na ścianę zapewnia nam nieskończone możliwości aranżacyjne - wszystko zależy od naszej kreatywności. Może samodzielnie zdobić ścianę, ale można też łączyć go z innymi dekoracjami - dobierz inne wzory i stwórz unikalną kompozycję ścienną! Plakat równie dobrze wygląda na ścianie, jak i oparty o ścianę. Plakat Kontynenty [Deco Poster - Gold] sprawdzi się idealnie w pokoju dziennym lub w holu. To tylko jedna z ponad 100 propozycji - zapraszamy do zapoznania się z innymi motywami dostępnymi w naszej nowej kolekcji!