inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Plakaty holograficzne

Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Zależy Ci na nowoczesnej dekoracji wykraczającej poza schematy? Sprawdź kolekcję plakatów holograficznych od bimago! Plakaty holograficzne to dekoracje wyróżniające się lśniącym połyskiem, uzyskanym poprzez nałożenie na drukowany wzór specjalnej folii. W zależności od kąta padania światła mogą one zmieniać swoje barwy! Aby podkreślić ten efekt, plakaty holograficzne najlepiej umieścić w dobrze oświetlonym miejscu. Możliwości w zakresie wyboru motywu jest naprawdę sporo: proponujemy motywy zwierzęce, napisy, wzory a także mapy.

Plakat holo na ścianę salonu

Neonowe plakaty z połyskiem odznaczają się niesamowitym designem. Jeśli chcesz sprawić sobie odważną, nieszablonową dekorację we wnętrzu to postaw na plakaty holograficzne. Lśniący połysk został osiągnięty dzięki specjalnej folii nałożonej na drukowany wzór. Dzięki temu dekoracja ta posiada metaliczne zdobienie, które w zależności od kąta padania światła będzie zmieniać barwy. Jeśli chcemy odpowiednio wyeksponować ten efekt, polecamy umieszczenie plakatu holograficznego w miejscu dobrze oświetlonym. Nad kanapą lub jako część większej galerii ściennej – sposobów na aranżację wnętrza z plakatem holo jest mnóstwo. Ogromny wybór wzorów sprawia, że każdy znajdzie swój ulubiony motyw. Cytaty, zabawne napisy lub zwierzęta – odkryj potencjał holograficznych plakatów z bimago. Nieszablonowe dekoracje ścienne z neonowym blaskiem sprawią, że nasze wnętrze nabierze pozytywnej i lekkiej energii.


 

Plakat holograficzny

Musisz nam uwierzyć, że plakaty holograficzne to najnowszy krzyk mody! Zamawiając je, zyskujesz unikalne dekoracje na ścianę, których wszyscy będą Ci zazdrościć. W sklepie bimago jest wiele oryginalnych i przyciągających wzrok motywów, dlatego nie mamy wątpliwości, że znajdziesz coś dla siebie. Musisz przy tym pamiętać, że każdy plakat holograficzny przygotujemy we wskazanym przez Ciebie rozmiarze. Ponadto to Ty decydujesz, czy ma być w ramie, czy może jednak bez niej – do wyboru masz też opcje dodatkowe, takie jak np. passe-partout. Co więcej, plakaty powstają na grubym, mocnym papierze, więc nie obawiaj się o ich uszkodzenia. Nawet słońce nie wpłynie na nie negatywnie, gdyż są to produkty UV safe.

Plakaty holograficzne we wnętrzach

Przybliżyliśmy Ci już najważniejsze zalety dekoracji z tej kategorii. Pora więc, aby podpowiedzieć, gdzie plakaty holograficzne sprawdzą się najlepiej. Będzie to świetna propozycja do aranżacji glamour, ale też eklektycznej czy minimalistycznej – charakterystyczny połysk idealnie uzupełni wystrój. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby popisać się wyobraźnią i zestawić plakat holograficzny z czymś, co pozornie stworzy z nim zbyt duży kontrast np. plakatów z liśćmi palmy. Szukaj nowych rozwiązań, a przekonasz się, że to działa! Z plakatami z tej kolekcji uzyskasz niepowtarzalne efekty, które będą sprawiać Ci radość każdego dnia. My zadbamy o to, aby wysokiej jakości produkty dotarły do Ciebie bardzo szybko. Zawieś plakaty na ścianie, ustaw na półce lub wykorzystaj w inny sposób – nie będziemy Cię ograniczać! Zależy nam przede wszystkim na tym, aby zapewnić pomoc w wyczarowaniu stylowej i klimatycznej aranżacji. Dzięki temu powroty do domu będą niezwykle przyjemne. Sprawdź, dlaczego holograficzne plakaty są godne uwagi. Nie zawiodą Cię, gdyż ta kategoria jest pełna niezwykłych motywów.