-50%na fototapety
koniec promocji za:
days day : :
-35% na fototapety [ Promocja trwa do 23.09.2019 ] zobacz

Premium Print ®

Premium Print ®

Podobają Ci się nowoczesne wydruki na płótnie, ale jednocześnie chciałbyś, aby Twój obraz był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju? Wybierz opcję „Premium Print ®”, która nada Twojemu wydrukowi niepowtarzalny efekt głębi i sprawi, że nabierze on wyjątkowego charakteru!

Premium Print ® Premium Print ®

Serwis „Premium Print ®” polega na nałożeniu na powierzchnię wydruku na płótnie bezbarwnego żelu – ma to na celu odwzorowanie śladu narzędzia malarskiego, np. pędzla lub szpachelki. Żel nakładany jest na powierzchnię wydruku ręcznie, przez doświadczonych artystów malarzy – po wyschnięciu obraz nabiera charakterystycznego połysku, a różnica pomiędzy obrazem wykonanym techniką „Premium Print ®” a tradycyjnym wydrukiem na płótnie widoczna jest gołym okiem:

Premium Print ®

Powierzchnia wydruku, z natury całkowicie płaska, przy zastosowaniu techniki „Premium Print ®” nabiera grubości i przypomina fakturę malarską, charakterystyczną dla obrazów ręcznie malowanych. Premium Print ® to niepowtarzalny trójwymiarowy efekt głębi, który możesz nie tylko zobaczyć, ale i dotknąć!

Premium Print ®

Serwis Premium Print ® można zamówić do każdego obrazu drukowanego na płótnie: na stronie produktu, który wybrałeś, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w sekcji „Techniki wykonania”.