inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 22.02.2024 Koniec promocji za: : :

Rembrandt obrazy i reprodukcje

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Titus
od
62,92 zł
96,84 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Wyobraźcie sobie wasze ulubione obrazy Rembrandta jako część codziennego życia, obok ulubionych filmów i muzyki. Czy możecie przenieść klasyczną sztukę jak „Lekcja anatomii doktora Tulpa" do swojego domu lub biura, dzieląc się swoją artystyczną wizją i smakiem z rodziną i przyjaciółmi? Dzięki reprodukcjom obrazów Rembrandta od bimago możecie tego dokonać łatwo i efektownie. Dodajcie szczyptę artystycznej głębi do wystroju swojego salonu, sypialni, gabinetu lub biura, dzięki replikom dzieł flamandzkiego mistrza już dziś!

Obrazy Rembrandta

Rembrandt to żyjący w XVII wieku holenderski malarz i rysownik, uważany za jednego z najwybitniejszych malarzy na świecie. Ma w swoim dorobku kilkaset obrazów olejnych i kilka tysięcy rysunków i grafik. Najbardziej charakterystycznym elementem dzieł Rembrandta była sztuka operowania światłem. Światłocień dodawał dramaturgii i symboliki tworzonym przez niego obrazom. Klimat prac Rembrandta zmieniał się na przestrzeni lat. Na początku używał on raczej zimnych tonów, później coraz cieplejszych żołto-złotych i czerwonych barw, aż w końcu zaczął tworzyć bardzo złożone kolorystycznie prace. W jego twórczości przeważają portrety, sceny rodzajowe, religijne i mitologiczne. W kolekcji reprodukcji Rembrandt van Rijn znajdziesz jego najwybitniejsze dzieła, które możesz zamówić jako obraz na płótnie i ozdobić swój dom wspaniałymi dziełami artysty.


 

 Rembrandt van Rihn obrazy na ścianę salonu, biura lub przedpokoju

Artysta znany powszechnie jako Rembrandt naprawdę nazywał się Rembrandt Harmenszoon van Rijn. Nazywa się go malarzem duszy. Bo choć jego obrazy to w dużej mierze portrety i autoportrety, to ujmował na nich z wielką dokładnością nastrój, przeżycia i całą sferę ducha malowanych postaci. Niemal każdy obraz tego artysty jest utrzymany w ciemnej kolorystyce. Nawet jeśli główny element dzieła jest namalowany z użyciem ciepłych barw, to cała reszta płótna jest raczej ciemna. Rembrandt van Rijn miał charakterystyczny styl z mistrzowskim prowadzeniem światłocieni. Jeśli zależy nam na tym, by cała aranżacja pomieszczenia nie była zbyt mroczna, warto zadbać o dobre oświetlenie i o to, aby wszelkie dodatki i dekoracje były jasne. Dzieła Rembrandta będą się dobrze prezentować w salonie, przedpokoju lub biurze urządzonych w stylu klasycznym.

Reprodukcje obrazów Rembrandta

Obrazy Rembrandta były w dużej mierze inspirowane Biblią i mitologią. Malował także pejzaże, martwe natury i portrety. Jest też autorem licznych autoportretów. Jednym z najbardziej znanych obrazów Rembrandta jest dzieło „Syn marnotrawny” przedstawiające biblijną scenę powrotu marnotrawnego syna w ramiona ojca. Reprodukcje tego i innych obrazów Rembrandta można znaleźć w ofercie sklepu bimago. Dzieła te z powodzeniem udekorują salon, sypialnię lub biuro. W naszej galerii można znaleźć także obrazy znanych malarzy inspirujących się malarstwem Rembrandta.

Obrazy Rembrandt

W kategorii Rembrandt van Rijn obrazy mamy sporo ciekawych propozycji. Reprodukcje wybitnych dzieł tego malarza staną się głównymi dekoracjami w domu i podkreślą Twój niepowtarzalny gust. Koniecznie sprawdź w szczególności takie propozycje jak Lekcja Anatomii Doktora Tulpa, Powrót syna marnotrawnego czy Straż nocna. Obrazy tego holenderskiego artysty są wyjątkowo nastrojowe, dzięki nim wprowadzisz do swoich wnętrz inny klimat. Jednocześnie warto podkreślić, że obraz Rembrandta Syn marnotrawny czy każdy inny zamówiony w bimago zostanie zauważony przez wszystkich gości, którzy Cię odwiedzą. Obok tego typu dzieł nie można przejść całkowicie obojętnie. Obrazy Rembrandta dostępne w bimago cieszą się niesłabnącą popularnością już od dłuższego czasu. Sprawdź dlaczego! Marzy Ci się Straż nocna obraz Rembrandta? Może interesuje Cię jeden z autoportretów malarza? Mamy wszystkie jego ważne dzieła!

Lekcja Anatomii Doktora Tulpa i inne obrazy Rembrandta

Rembrandt obrazy jest bardzo rozbudowaną częścią naszej oferty. Jednak nie należy się temu dziwić, ponieważ malarz stworzył wiele imponujących dzieł sztuki. Chcieliśmy, aby każda osoba zainteresowana jego dorobkiem znalazła wymarzone obrazy Rembrandta. Wybierz wydruk na płótnie bądź w wersji premium, zaznacz też odpowiedni rozmiar. Lekcja Anatomii Doktora Tulpa, a może obraz z innym motywem? Pamiętaj, to Ty o tym decydujesz! W bimago zamówisz nawet obraz Rembrandta o tematyce biblijnej. Zastanawiasz się, dlaczego nasz asortyment jest tak szeroki? Musisz pamiętać, że artysta pozostawił po sobie nie tylko obrazy olejne, ale też kilkaset grafik i ok. 1000-2000 rysunków. Kategoria Rembrandt obrazy jest wyjątkowa. Dostępne w niej reprodukcje nie różnią się niemal niczym od oryginałów, są bardzo dobrej jakości. Umieść obrazy Rembrandt w swoich wnętrzach i każdego dnia podziwiaj twórczość jednego z najwybitniejszych malarzy w historii.