inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tapeta Egzotyczna natura - akwarelowe palmy i dzikie zwierzęta na białym tle / Zwierzęta wśród palm Nr 149871

Tapeta Egzotyczna natura - akwarelowe palmy i dzikie zwierzęta na białym tle / Zwierzęta wśród palm Nr 149871

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta na ścianę "Egzotyczna natura - akwarelowe palmy i dzikie zwierzęta na białym tle / Zwierzęta wśród palm"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów nowoczesnych tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę "Egzotyczna natura - akwarelowe palmy i dzikie zwierzęta na białym tle / Zwierzęta wśród palm", którą można znaleźć w kolekcji Botaniczne. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci upiększyć wnętrze Twojego domu. Modny wzór tapety ściennej "Egzotyczna natura - akwarelowe palmy i dzikie zwierzęta na białym tle / Zwierzęta wśród palm" w eleganckich barwach sprawia, że jest to niezwykła dekoracja ścienna. Wzór dostępny jako tapeta wodoodporna "Egzotyczna natura - akwarelowe palmy i dzikie zwierzęta na białym tle / Zwierzęta wśród palm" doskonale udekoruje przestrzeń między szafkami w kuchni, ścianę za wanną czy kabiną prysznicową czy korytarz.

Tapety na ścianę w galerii bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Dekoracyjny styl tapety "Egzotyczna natura - akwarelowe palmy i dzikie zwierzęta na białym tle / Zwierzęta wśród palm" pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i przy tym unikniemy monotonii. Zestawienie tapety na ścianę "Egzotyczna natura - akwarelowe palmy i dzikie zwierzęta na białym tle / Zwierzęta wśród palm" z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że uzyskamy efekt głębi w pomieszczeniu. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety na ścianę "Egzotyczna natura - akwarelowe palmy i dzikie zwierzęta na białym tle / Zwierzęta wśród palm", dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego wnętrza. W kolekcji tapet na ścianę Botaniczne można znaleźć produkty w innych odcieniach i wzorach, które łączy wspólny motyw przewodni. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najświeższych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą "Egzotyczna natura - akwarelowe palmy i dzikie zwierzęta na białym tle / Zwierzęta wśród palm" uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE