Tapety Desenie na ścianę salonu, kuchni i sypialni

Liczba produktów w kategorii: 120

Tapeta Krata (szary)
Bestseller
Tapeta Złote piórka
Bestseller
Tapeta Fala detalu
od
99,00 zł
Tapeta Fala detalu
Bestseller
Tapeta Pasiasta tęcza
Bestseller
Tapeta Kolorowe Groszki
Bestseller
Tapeta Elegancja prostoty
Bestseller
Tapeta Siwa kratka
od
99,00 zł
Tapeta Siwa kratka
Bestseller
Tapeta Trójkąty fioletu
Bestseller
Tapeta Roślinna plątanina
Bestseller
Tapeta Geometria turkusu
Bestseller
Tapeta Siatka (różowy)
Bestseller
Tapeta Złamane linie
Bestseller
Tapeta Rolki
od
99,00 zł
Tapeta Rolki
Bestseller
Tapeta Symetryczne kształty
Bestseller
Tapeta Szare serduszka
Bestseller
Tapeta Kolorowe cząsteczki
Bestseller
Tapeta Łezki
od
99,00 zł
Tapeta Łezki
Bestseller
Tapeta Okrągłe pieczątki
Bestseller
Tapeta Czarno-biały labirynt
Bestseller
Tapeta Kolorowe pióra
Bestseller
Tapeta Kolorowe paski
Bestseller
Tapeta Czarno-biała mapa świata
Bestseller
Tapeta Czarne figury
Bestseller
Tapeta Rock'n'Roll Stars
Bestseller
Tapeta Kawowe odprężenie
Bestseller
Tapeta Czarne paski
od
99,00 zł
Tapeta Czarne paski
Bestseller
Tapeta Zebra: czarny i biały
Bestseller
Tapeta Geopoezja
od
99,00 zł
Tapeta Geopoezja
Tapeta Matrix
od
99,00 zł
Tapeta Matrix
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tapety Desenie - dekoracje na ścianę w pasy, groszki i geometryczne kształty

Kolekcja tapet na ścianę Desenie została zaprojektowana z myślą o modernistycznych, designerskich mieszkaniach. Wyjątkowy efekt został osiągnięty dzięki ciekawym deseniom, które oczarowują swoim wyglądem. W kolekcji tej można znaleźć symetryczne, eleganckie wzory takie jak pasy i groszki. Dla osób szukających bardziej awangardowych rozwiązań przygotowaliśmy tapety inspirowane stylem boho. Dzięki tapetom z deseniami stworzysz nowoczesną aranżację wnętrza, która zachwyci każdego, kto ją zobaczy. W bimago można znaleźć tapety z deseniem w różnej stylistyce i kolorach. Nowoczesne tapety pozwolą ozdobić Tobie dowolne pomieszczenie w mieszkaniu. Kolorowe desenie wniosą tęczowe barwy do danego wnętrza. Z kolei inne tapety w kolekcji Desenie wykorzystują połączenie spokojniejszych barw aby stworzyć elegancki wzór. Tak duża różnorodność tapet z deseniami pozwoli dopasować tą dekorację ścienną do wyglądu danego wnętrza. Dzięki oryginalnemu wzorowi tapeta z deseniem będzie ciekawym akcentem dekoracyjnym. Zachęcamy do zobaczenia kolekcji tapety Desenie, gdzie można znaleźć nowe inspiracje na wyposażenie swojego wnętrza.

czytaj więcej zwiń opis

Tapety Desenie w oryginalnej kolekcji bimago

Tapety od dawna ozdabiają domy i mieszkania na całym świecie, jednak ich najnowszy typ pozwala na nowe możliwości dekoratorskie. Tapety ścienne Desenie są tego najlepszym przykładem. Interesujące motywy z paskami, groszkami lub kształtami geometrycznymi są lepszą wersją tapet poprzedniego typu, które do tej pory pełniły drugoplanową rolę. Współczesne tapety Desenie to kolorowe, ozdobne akcesoria, które będą ciekawym akcentem dekoracyjnym. Z tego też powodu tapety na ścianę Desenie przeznaczone są dla osób, które chciałyby osiągnąć modny efekt w swoim wnętrzu. W kolekcji tapet ściennych Deseni dany motyw z deseniami jest spoiwem łączącym dane wzory. Nie znaczy to jednak, że produkty są powtarzalne i podobne. Wśród tapet bimago z różnymi deseniami można znaleźć zarówno kobiece i eleganckie wzory, które będą idealnie wyglądać w pokoju sypialnym. Inne produkty mogą stać się bardziej awangardową dekoracją, czego przykładem są wybrane tapety w kolekcji Desenie. Warto odwiedzić bimago i przyjrzeć się nowym tapetom z deseniami.

Tapety Desenie pozwolą Tobie odmienić dowolne pomieszczenie

Tapety Desenie to kolekcja w której zobaczysz mnóstwo pomysłów na dekorację domu. Nietypowa tapeta z ciekawym deseniem pozwoli Tobie udekorować salon, gabinet lub nawet kuchnię. W sklepie bimago oprócz kategorii Desenie można znaleźć równie piękne wzory tapet na ścianę. Drewno, Zwierzęta lub Motywy kwiatowe to kolekcje, które także zasługują na uwagę - niepowtarzalne desenie na tapecie pozwolą stworzyć modne wnętrze w Twoim mieszkaniu. Tapety na ścianę Desenie to nowoczesne dekoracje, które zwykłą ścianę zamienią w wyjątkową przestrzeń. Jeśli poszukujesz efektownych ozdób na ścianę, to tapety Desenie są dedykowane dla Ciebie. Niezwykły motyw dekoracyjny sprawi, że w swojej sypialni osiągniesz zamierzony efekt wizualny. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji tapet ściennych Desenie oraz innych, równie wyjątkowych dekoracji w sklepie bimago.