inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tapeta Geometryczny motyw - ozdobny wzór w ciepłych kolorach natury Nr 145751

Tapeta Geometryczny motyw - ozdobny wzór w ciepłych kolorach natury Nr 145751

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta na ścianę "Geometryczny motyw - ozdobny wzór w ciepłych kolorach natury"

W galerii bimago znajdziesz sporą liczbę wzorów tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę Geometryczny motyw - ozdobny wzór w ciepłych kolorach natury, którą można znaleźć w kolekcji Geometryczne. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci upiększyć wnętrze Twojego pokoju. Modny wzór tapety ściennej Geometryczny motyw - ozdobny wzór w ciepłych kolorach natury w eleganckich odcieniach sprawia, że jest to niezwykła dekoracja ścienna.

Tapety ścienne w galerii bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny motyw tapety Geometryczny motyw - ozdobny wzór w ciepłych kolorach natury pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i jednocześnie unikniemy monotonii. Zestawienie tapety na ścianę Geometryczny motyw - ozdobny wzór w ciepłych kolorach natury z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że optycznie powiększymy nasze wnętrze. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety na ścianę Geometryczny motyw - ozdobny wzór w ciepłych kolorach natury, dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego wnętrza. W kolekcji tapet Geometryczne można znaleźć produkty w różnorodnych odcieniach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najświeższych trendów w wystroju wnętrz. Dzięki temu z tapetą na ścianę Geometryczny motyw - ozdobny wzór w ciepłych kolorach natury uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Tapety desenie Tapety do pokoju Tapety geometryczne Tapety przedpokój
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE