inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na fototapety Oferta ważna do 06.10.2022 Koniec promocji za: : :

Tapeta Anime - różne minki na twarzach postaci z kreskówek na geometrycznym tle Nr 146383

Tapeta Anime - różne minki na twarzach postaci z kreskówek na geometrycznym tle Nr 146383

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT

Tapeta na ścianę "Anime - różne minki na twarzach postaci z kreskówek na geometrycznym tle"

W galerii bimago znajdziesz sporą liczbę wzorów tapet na ścianę. My prezentujemy jedną z nich, tapetę Anime - różne minki na twarzach postaci z kreskówek na geometrycznym tle, którą można znaleźć w kolekcji Dla dzieci. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci upiększyć wnętrze Twojego pokoju. Modny wzór tapety ściennej Anime - różne minki na twarzach postaci z kreskówek na geometrycznym tle w eleganckich odcieniach sprawia, że jest to niezwykła dekoracja ścienna.

Tapety na ścianę w sklepie bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Dekoracyjny deseń tapety Anime - różne minki na twarzach postaci z kreskówek na geometrycznym tle pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i jednocześnie unikniemy monotonii. Zestawienie tapety Anime - różne minki na twarzach postaci z kreskówek na geometrycznym tle z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że optycznie powiększymy nasze wnętrze. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety Anime - różne minki na twarzach postaci z kreskówek na geometrycznym tle, dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego wnętrza. W kolekcji tapet Dla dzieci można znaleźć produkty w różnorodnych barwach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą ścienną Anime - różne minki na twarzach postaci z kreskówek na geometrycznym tle uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE