inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na tapety Oferta ważna do 04.10.2023 Koniec promocji za: : :

Tapeta Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - czarno-biały Nr 146294

Tapeta Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - czarno-biały Nr 146294

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta na ścianę "Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - czarno-biały"

W galerii bimago znajdziesz sporą liczbę wzorów tapet na ścianę. My prezentujemy jedną z nich, tapetę "Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - czarno-biały", którą można znaleźć w kolekcji Dla dzieci. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego domu. Modny wzór tapety na ścianę "Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - czarno-biały" w eleganckich barwach sprawia, że jest to niezwykła dekoracja ścienna. Wzór dostępny jako tapeta zmywalna "Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - czarno-biały" doskonale udekoruje przestrzeń między szafkami kuchennymi, ścianę przy kabinie prysznicowej czy przedpokój.

Tapety na ścianę w sklepie bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny styl tapety "Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - czarno-biały" pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i jednocześnie unikniemy monotonii. Zestawienie tapety "Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - czarno-biały" z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że optycznie powiększymy nasze wnętrze. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety "Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - czarno-biały", dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet Dla dzieci można znaleźć produkty w innych barwach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w wystroju wnętrz. Dzięki temu z tapetą "Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - czarno-biały" uzyskasz oczekiwany efekt w swoim wnętrzu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Tapety premium Tapety dla dzieci
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE