inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tapeta Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - zielony Nr 146292

Tapeta Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - zielony Nr 146292

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nowoczesna tapeta "Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - zielony"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów nowoczesnych tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - zielony, którą można znaleźć w kolekcji Dla dzieci. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego pokoju. Modny wzór tapety Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - zielony w eleganckich odcieniach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna.

Tapety na ścianę w sklepie bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Dekoracyjny motyw tapety Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - zielony pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i jednocześnie unikniemy monotonii. Zestawienie tapety ściennej Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - zielony z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że optycznie powiększymy nasze wnętrze. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety ściennej Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - zielony, dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet na ścianę Dla dzieci można znaleźć produkty w innych barwach i wzorach, które łączy wspólny motyw przewodni. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą na ścianę Dla miłośnika sportu - grafiki i napisy z piłką nożną - zielony uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Tapety hobby Tapety piłkarskie
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE