inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Tapeta Kolorowe auta - akwarelowe wielobarwne pojazdy na białym tle Nr 146381

Tapeta Kolorowe auta - akwarelowe wielobarwne pojazdy na białym tle Nr 146381

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Nowoczesna tapeta "Kolorowe auta - akwarelowe wielobarwne pojazdy na białym tle"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę Kolorowe auta - akwarelowe wielobarwne pojazdy na białym tle, którą można znaleźć w kolekcji Dla dzieci. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego pokoju. Modny wzór tapety Kolorowe auta - akwarelowe wielobarwne pojazdy na białym tle w eleganckich odcieniach sprawia, że jest to niezwykła dekoracja ścienna.

Tapety ścienne w sklepie bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny motyw tapety Kolorowe auta - akwarelowe wielobarwne pojazdy na białym tle pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i jednocześnie unikniemy monotonii. Zestawienie tapety ściennej Kolorowe auta - akwarelowe wielobarwne pojazdy na białym tle z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że uzyskamy efekt głębi w pomieszczeniu. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety ściennej Kolorowe auta - akwarelowe wielobarwne pojazdy na białym tle, dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet na ścianę Dla dzieci można znaleźć produkty w innych barwach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najświeższych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą Kolorowe auta - akwarelowe wielobarwne pojazdy na białym tle uzyskasz oczekiwany efekt w swoim wnętrzu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE