inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na tapety Oferta ważna do 10.12.2023

Tapeta Wyblakłe deski Nr 114760

Tapeta Wyblakłe deski Nr 114760

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta "Wyblakłe deski"

W galerii bimago znajdziesz sporą liczbę wzorów tapet ściennych. My prezentujemy jedną z nich, tapetę "Wyblakłe deski", którą można znaleźć w kolekcji Drewno. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego mieszkania. Modny wzór tapety ściennej "Wyblakłe deski" w eleganckich barwach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna. Wzór dostępny jako tapeta zmywalna "Wyblakłe deski" doskonale udekoruje pas między szafkami kuchennymi, ścianę za wanną lub prysznicem czy korytarz.

Tapety na ścianę w sklepie bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Dekoracyjny motyw tapety "Wyblakłe deski" pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i przy tym unikniemy monotonii. Zestawienie tapety "Wyblakłe deski" z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że optycznie powiększymy przestrzeń. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety "Wyblakłe deski", dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet na ścianę Drewno można znaleźć produkty w rozmaitych barwach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą na ścianę "Wyblakłe deski" uzyskasz oczekiwany efekt w swoim wnętrzu.

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE