Fototapety Dolar - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet Dolar. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw Dolar został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych Dolar można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety Dolar to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach Dolar oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji Dolar można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji Dolar będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem Dolar z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja Dolar jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety Dolar - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety Dolar to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji Dolar cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw Dolar może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji Dolar mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety Dolar między szafkami kuchennymi. Motyw Dolar może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji Dolar w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę Dolar do wymiaru swojej ściany

Fototapety Dolar to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet Dolar jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet Dolar pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety Dolar w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji Dolar sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem Dolar będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet Dolar na flizelinie

Fototapety Dolar na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji Dolar nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety Dolar dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta Dolar z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji Dolar została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach Dolar są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe Dolar to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne Dolar, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

Dolar - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21
Puzzle dollar

Fototapeta "Puzzle dollar"

Cena od:
183,64 zł
Money Pile

Fototapeta "Money Pile"

Cena od:
183,64 zł
Financial plan

Fototapeta "Financial plan"

Cena od:
183,64 zł
empty wallet

Fototapeta "empty wallet"

Cena od:
183,64 zł
 money in hand

Fototapeta " money in hand"

Cena od:
183,64 zł
New Way

Fototapeta "New Way"

Cena od:
183,64 zł
dollar bills

Fototapeta "dollar bills"

Cena od:
183,64 zł
Piggy Bank.

Fototapeta "Piggy Bank."

Cena od:
183,64 zł
Money House

Fototapeta "Money House"

Cena od:
183,64 zł
cash

Fototapeta "cash"

Cena od:
183,64 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21