Fototapety Dom - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet Dom. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw Dom został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych Dom można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety Dom to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach Dom oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji Dom można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji Dom będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem Dom z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja Dom jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety Dom - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety Dom to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji Dom cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw Dom może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji Dom mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety Dom między szafkami kuchennymi. Motyw Dom może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji Dom w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę Dom do wymiaru swojej ściany

Fototapety Dom to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet Dom jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet Dom pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety Dom w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji Dom sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem Dom będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet Dom na flizelinie

Fototapety Dom na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji Dom nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety Dom dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta Dom z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji Dom została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach Dom są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe Dom to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne Dom, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

Dom - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. ...
 9. 21
Gardening

Fototapeta "Gardening"

Cena od:
183,64 zł
Paris panorama

Fototapeta "Paris panorama"

Cena od:
183,64 zł
Parque Tayrona

Fototapeta "Parque Tayrona"

Cena od:
183,64 zł
Living Room

Fototapeta "Living Room"

Cena od:
183,64 zł
Haunted House

Fototapeta "Haunted House"

Cena od:
183,64 zł
Property Taxes

Fototapeta "Property Taxes"

Cena od:
183,64 zł
Chair in room

Fototapeta "Chair in room"

Cena od:
183,64 zł
giving a key

Fototapeta "giving a key"

Cena od:
183,64 zł
tree

Fototapeta "tree"

Cena od:
183,64 zł
dining room

Fototapeta "dining room"

Cena od:
183,64 zł
desk

Fototapeta "desk"

Cena od:
183,64 zł
stairs

Fototapeta "stairs"

Cena od:
183,64 zł
緑の空間

Fototapeta "緑の空間"

Cena od:
183,64 zł
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. ...
 9. 21