Fototapety Fabryka - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet Fabryka. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw Fabryka został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych Fabryka można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety Fabryka to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach Fabryka oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji Fabryka można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji Fabryka będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem Fabryka z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja Fabryka jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety Fabryka - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety Fabryka to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji Fabryka cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw Fabryka może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji Fabryka mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety Fabryka między szafkami kuchennymi. Motyw Fabryka może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji Fabryka w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę Fabryka do wymiaru swojej ściany

Fototapety Fabryka to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet Fabryka jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet Fabryka pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety Fabryka w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji Fabryka sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem Fabryka będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet Fabryka na flizelinie

Fototapety Fabryka na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji Fabryka nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety Fabryka dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta Fabryka z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji Fabryka została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach Fabryka są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe Fabryka to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne Fabryka, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

Fabryka - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21
refinery

Fototapeta "refinery"

Cena od:
183,64 zł
Welder at work

Fototapeta "Welder at work"

Cena od:
183,64 zł
refinery

Fototapeta "refinery"

Cena od:
183,64 zł
control room

Fototapeta "control room"

Cena od:
183,64 zł
The oil rig.

Fototapeta "The oil rig."

Cena od:
183,64 zł
Forklift

Fototapeta "Forklift"

Cena od:
183,64 zł
Paper Mill

Fototapeta "Paper Mill"

Cena od:
183,64 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21