Fototapety Kaktus - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet Kaktus. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw Kaktus został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych Kaktus można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety Kaktus to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach Kaktus oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji Kaktus można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji Kaktus będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem Kaktus z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja Kaktus jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety Kaktus - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety Kaktus to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji Kaktus cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw Kaktus może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji Kaktus mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety Kaktus między szafkami kuchennymi. Motyw Kaktus może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji Kaktus w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę Kaktus do wymiaru swojej ściany

Fototapety Kaktus to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet Kaktus jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet Kaktus pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety Kaktus w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji Kaktus sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem Kaktus będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet Kaktus na flizelinie

Fototapety Kaktus na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji Kaktus nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety Kaktus dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta Kaktus z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji Kaktus została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach Kaktus są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe Kaktus to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne Kaktus, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

Kaktus - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21
aloès

Fototapeta "aloès"

Cena od:
183,64 zł
Daytime Flight

Fototapeta "Daytime Flight"

Cena od:
183,64 zł
Desert Scape

Fototapeta "Desert Scape"

Cena od:
183,64 zł
Aloe Vera

Fototapeta "Aloe Vera"

Cena od:
183,64 zł
Saloon

Fototapeta "Saloon"

Cena od:
183,64 zł
spring flower

Fototapeta "spring flower"

Cena od:
183,64 zł
sunset

Fototapeta "sunset"

Cena od:
183,64 zł
Aloe sliced

Fototapeta "Aloe sliced"

Cena od:
183,64 zł
cactus flower

Fototapeta "cactus flower"

Cena od:
183,64 zł
Aloe sliced

Fototapeta "Aloe sliced"

Cena od:
183,64 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21