Fototapety Silosy - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet Silosy. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw Silosy został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych Silosy można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety Silosy to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach Silosy oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji Silosy można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji Silosy będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem Silosy z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja Silosy jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety Silosy - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety Silosy to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji Silosy cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw Silosy może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji Silosy mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety Silosy między szafkami kuchennymi. Motyw Silosy może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji Silosy w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę Silosy do wymiaru swojej ściany

Fototapety Silosy to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet Silosy jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet Silosy pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety Silosy w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji Silosy sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem Silosy będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet Silosy na flizelinie

Fototapety Silosy na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji Silosy nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety Silosy dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta Silosy z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji Silosy została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach Silosy są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe Silosy to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne Silosy, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

Silosy - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21
Silos

Fototapeta "Silos"

Cena od:
183,64 zł
Grain silos

Fototapeta "Grain silos"

Cena od:
183,64 zł
Agriculture

Fototapeta "Agriculture"

Cena od:
183,64 zł
Storage tanks

Fototapeta "Storage tanks"

Cena od:
183,64 zł
containers

Fototapeta "containers"

Cena od:
183,64 zł
Agriculture

Fototapeta "Agriculture"

Cena od:
183,64 zł
Silos

Fototapeta "Silos"

Cena od:
183,64 zł
Grain silos

Fototapeta "Grain silos"

Cena od:
183,64 zł
L'usine

Fototapeta "L'usine"

Cena od:
183,64 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21