Fototapety Wie��a - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet Wie��a. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw Wie��a został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych Wie��a można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety Wie��a to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach Wie��a oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji Wie��a można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji Wie��a będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem Wie��a z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja Wie��a jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety Wie��a - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety Wie��a to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji Wie��a cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw Wie��a może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji Wie��a mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety Wie��a między szafkami kuchennymi. Motyw Wie��a może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji Wie��a w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę Wie��a do wymiaru swojej ściany

Fototapety Wie��a to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet Wie��a jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet Wie��a pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety Wie��a w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji Wie��a sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem Wie��a będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet Wie��a na flizelinie

Fototapety Wie��a na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji Wie��a nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety Wie��a dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta Wie��a z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji Wie��a została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach Wie��a są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe Wie��a to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne Wie��a, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

Wie��a - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21
Wer Was Wann

Fototapeta "Wer Was Wann"

Cena od:
183,64 zł
federleicht

Fototapeta "federleicht"

Cena od:
183,64 zł
Telemedizin

Fototapeta "Telemedizin"

Cena od:
183,64 zł
Telemedizin

Fototapeta "Telemedizin"

Cena od:
183,64 zł
Sonnenblumen

Fototapeta "Sonnenblumen"

Cena od:
183,64 zł
Sonnenblumen

Fototapeta "Sonnenblumen"

Cena od:
183,64 zł
Sonnenblumen

Fototapeta "Sonnenblumen"

Cena od:
183,64 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21